Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi moze nesto preciznije za srem,zivim 5km od indjije.a pre neki dan si spominjao indjiju u vezi leda.po nama je indjija magnet za ledomat
 
Poslednja izmena od urednika:
Auto pokazuje trenutnu temperaturu 27 u celzijusima. Dal je zbog vetra pobrljavio, ne znam.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Ima i razlog zašto se smirio, stigla je frontalna linija, vetar okreće na severni i temperatura pada.

U dobrom delu zemlje južnije dostiglo 35,36 stepeni, dakle ništa spektualno se ne dešava.

Deja

Mislim da neće biti ničega u Inđiji, da će to opasno proći dosta severnije gore.
 
I dalje duva vruca kosava. Temperatura sada iznosi 37 stepeni, ali zbog sparine, temperatura je oko 44 stepena. Nebo je mutno, bez oblaka.
Sinoc oko 23:30 je bila temperatura 29 stepeni, i bila je prva tropska noc ove godine !! :osmeh:
Moze biti i neke male supercelije kod mene po estofexu, a najjace oluje mogu biti u vojvodini....
 
Kako pisu obrazovani ljudi na meteoforumu a ne RHMZ Vojvodina ga je na.ebala za vikend.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Radar, kreće žurka u oblasti pod levelom 3.... al će da lete odrazi do maksimuma samo tako :

Screenshot2.png
 
Baš i ne moraju,što se mene tiče.Imao sam prilike da vidim kakvu štetu prave takve oluje.Jedne godine mi je odneo crep sa kotarke i dosta crepa sa kuće a drugi put mi je polomila krov od šupe i opet dosta crepova sa kuće.
 
Ma naš RHMZ, boli njih briga...

Amerikanci, postidite se ! Kakav odraz na granici Mađarske i Rumunije ! Sad će da krenu dojave na njihovom forumu, biće i ogromnog grada i tornada i svačega nečeg..

Potencijalna superćelija i severoistočno od Kikinde.

ko2016061716000000dBZ.cappi.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh