Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobio info, juce kod mene 59 litara palo. Prekljuce 21 litra.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Konačno bar nešto i kod mene , pada za 20 min više nego cijeli maj i jun , cijelih 7 litara :haha: . U Srpcu gdje mi je kuća dabome pošto netreba preko 30litara.
 
O da, znamo to :osmeh:

Koliko je bilo litara juče komšo kod tebe ?

Ka tebi se i danas baš crnilo, uz grmljavinu...zadržalo se sve uglavnom sa tvoje strane reke, ovde tek pokvasilo.

Juče i noćas oko 17 litara. Nisam siguran, komšijino kuče mi prilikom zapišavanja kišomera poremetilo vertikalu pa se malo i prosulo. Danas je palo par litara uz neku podmuklu grmljavinu. Kažu da je na Samaru rascepljeno nekoliko bukava.
 
Ma kojih 38... U petak, i to pre svega zbog fenskog efekta jugozapadnog vetra pojedina mesta mogu do 37,38... za vikend već svežije, severnije od Niša maksimumi ispod 30. Vrlo toplo će ostati jedino na krajnjem jugoistoku.

A da komšo, ne pitah odakle informacija za to na Samaru ? Ko se to pentraa gore ? :osmeh:

kako izgleda drvo nakon što da opali munja na pola ? otprilike ovako:

13432363_1825098391046587_6739569706326226031_n.jpg


- - - - - - - - - -

Superćelija kod Loznice:

oradar.gif
 
Poslednja izmena:
Kimi kakve to oluje dolaze za vikend ili sam pogresio, zapadna backa me interesuje?

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
@Kimi,kakva je prognoza do ponedeljka za juzni banat,tj. Vrsac,zanima me jel ce biti padavine do ponedeljka?Hvala unapred :)
 
Ova superćelija je prošla kroz moje selo, bilo puno grada, uspeli su da ga razbiju pa je padao relativno sitniji ali ga je toliko bilo da je nakon neveremena bilo 5 cm leda na zemlji. Sad da vidimo šta je bilo sa usevima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh