Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gospoda kaže ovako:

2015051406_201505122229_2_stormforecast_xml.png
 
'ti Sunce koja oluja se razvila u Austriji.Ovo što broji munje jedva izlazi na kraj,preko 7000 udara za pola sata.

Veb kamera otkriva impresivnu superćeliju sa mogućim tornadom,uz grad veličine oraha.No šta ih briga,njima sve osigurano :osmeh:

Zadnji izlaz GFS-a povećava šanse za razvoje i pljuskove noćas i pred jutro na teritoriji severa i severozapada Bačke i severnog i i krajnjeg stočnog dela Banata.Moguća je je i jača ouja.
 
Rtavn304.gif

Sutra uvece postoji sansa za kisu,po modelu najverovatnije istok i zapad a kod mene corak kao i obicno.
 
O kod mene kise nema vec mesec dana, zasto baci' 200 'iljade u zemlju... pitam se. Da sam zvao "gebi" i Bog da me vidi, nece od jeseni tako vala.Kada se jednom opeces, kao ja prvi put za u buduce znacu kako. Uh.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovo sa zapada izgleda skrece ka madjarskoj,pa jel moguce da nas sve obilazi.Gledajuci mape mi u Vojvodini ko pusto ostrvo okruzeno kisnim oblacima.
 
Ama ljudi pa sta se brinete rodice manje prodacemo skuplje i doci cemo na isto :udri: mesec dana mi je proslo od setve a na njivi nemam pokorice,eto koliko je padala,doduse vlage u zemlji za sada ima ali ove temperature od 30-tak stepeni sto su bile i prognoziraju za naredne dane nikako ne pogoduju posebno sada kad im vreme nije,ako tako nastavi jul i avgust ima da opali sa 50 C u hladu
 
O kod mene kise nema vec mesec dana, zasto baci' 200 'iljade u zemlju... pitam se. Da sam zvao "gebi" i Bog da me vidi, nece od jeseni tako vala.Kada se jednom opeces, kao ja prvi put za u buduce znacu kako. Uh.
Jbg ja sam ovde razumeo samo da kisa nije padala mesec dana,ostalo mi nikako nije jasno sta je pisac hteo da kaze.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh