Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda ce jos malo da se sliva. Ako je mokar sloj od 5 cm mozda ce jos da se skvasi cm 2?! Ja upravo taj problem imam sto sam posejao dublje, mozda i na 8 do 10 cm da bude zrno u kontaktu sa vlagom, ali toliko je suva zemlja bila da vecina zrna je ko u vreci na suvo.
 
Kod nas ni puna litra ukupno. Posmatrao sam radarske slike noćas, oblaci kao da su pustili sidro, gde su se namestili dalje se nisu pomerali. A mi smo , kao i obično, bili u rupi bez padavina...
 
Kod nas ni puna litra ukupno. Posmatrao sam radarske slike noćas, oblaci kao da su pustili sidro, gde su se namestili dalje se nisu pomerali. A mi smo , kao i obično, bili u rupi bez padavina...

Ne samo vi...ovaj potez Vrbas-Srbobran-Becej kao da je uklet...dodju oblaci podele se i zaobidju
 
Uff, jedan deo atara potop, a drugi deo slabo. Sve u svemu nije lose, a bilo bi bolje da je malo bolje rasporedjeno.
 
Atar severno od sela dobio i preko 30 l, južno od sela do 12 l, istočno i do 20, a zapadno slabije, možda 5. To vam je ona oblačnost o kojoj Kimi prica i koju niko živ ne može predvidjeti do radara.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh