Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi moji koji potop sinoc...Pocela u 20.30 i pljustala-znaci onaj pravi pljusak-do 01.00 kad sam otisao na spavanje,ne znam kad je stala.Jutros isao u bastu da obidjem i ne moze da se naidje na zemlju,odmah se tone u blato.

Poslato sa Samsung Galaxy
 
Noćas 15 litara i trenutno rominja sitna, prava jesenja.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока

O,komšo,eto te :ppozdrav:

Fino me poslušala,u Novom Selu 15,8litara.Negde pred zoru je baš bilo veselo,jaka kiša u kombinaciji sa jakim vetrom (zapadnim).

Biće je još ovoliko sigurno kasno večeras i noćas,ako ne i više.
 
Kimi, ima li sanse veceras da padne jos kise u Mladenovcu?Hvala unapred, izvini na dosadi i veliki pozdrav...Nocas oko 4,5 litara
 
Kimi kakva je prognoza za sledecih sedam dana ,imam neke lucerke za kosenje i jos jedino prema tvojoj prognozi smem da se upravljam..?
 
Kod nas 5 mm, veoma malo. Još 10ak dana pa ćemo i kukuruz početi zalivati. A što je najgore nema ozbiljnije kiše na vidiku.
 
Kimi kakva je prognoza za sledecih sedam dana ,imam neke lucerke za kosenje i jos jedino prema tvojoj prognozi smem da se upravljam..?
U toku noći može biti par kapi,sem toga kiša je još moguća u sredu prepodne (par milimetara) i to bi bilo to od moguće kiše za narednih 7dana.

Kimi, ima li sanse veceras da padne jos kise u Mladenovcu?Hvala unapred, izvini na dosadi i veliki pozdrav...Nocas oko 4,5 litara

Granica padavina bi ako verujemo modelima bila tu negde oko Aranđelovca ili Mladenovca,pa i ako bude kiše neće je biti više od 2-3litra.




A popodne ponovo zapad i jug.

Upravo tako,glavninom zapad i jug.Evo meteograma za Kraljevo sa 20-ak litara:

Inače,moguć je sneg na vrhu Golije,Željina i Kopaonika :ppozdrav::ppozdrav:

meteogkraljevo.gif


- - - - - - - - - -

Pada sneg na Kredarici,Slovenija:

:bravo::ppozdrav:

siwckreda-icae.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh