Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@F.E.A.R

Nema za Vojvodinu ništa danas,a ni narednih 3-4 dana.A sad baš da se pržimo na 27-30 stepeni,malo preterujete :osmeh: Šta će biti tek kad ode do 35 ? :svinja:

Inače,neverovatno ali istinito,deluje zasad da bi moj kraj moglo da promaši,jer je u rascepu između 2 jača oblaka.To bi zaista ,zaista bila senzacija.
 
O Kimi druze moj.Ne znam da li je preterivanje ako senzor temp. vazduha pokazuje 35 koliko je meni pokazivalo juce u centru grada.Na betonu je bilo kao u tiganju bar par stepeni preko tih 35.To sto kazes 28 i 30 je u nekoj debeloj ladovini.Nadamo se da ce bitki nekakve promene ja klimu uveliko palim
 
Kod mene polako se sunce krije iz oblaka,nadamo se nekoj kisi.Ako danas ne padne nece biti do sredine sledece nedelje uslova za padavine.A dotad psenica ce biti zrele...malo preterujem ali tako nekako.
 
O Kimi druze moj.Ne znam da li je preterivanje ako senzor temp. vazduha pokazuje 35 koliko je meni pokazivalo juce u centru grada.Na betonu je bilo kao u tiganju bar par stepeni preko tih 35.To sto kazes 28 i 30 je u nekoj debeloj ladovini.Nadamo se da ce bitki nekakve promene ja klimu uveliko palim

Razumem te potpuno,i ja ovde ovih dana u Beogradu proklinjem ovaj asfalt i beton :osmeh: Ali šta ćemo,to je tako u gradu direktno na Suncu.Već malo van asfalta među drvećem se tek oseti prava temperatura,koja zaista nije ništa posebno visoka.Dešavalo se mnogo puta,pa i prošle godine da početkom juna izgura do 30,pa i malo jače.

Do 30 ili malo ispod biće i narednih dana.

BTW spušta se neki oblak sa Karpata,videćemo šta će biti.Zasad ne deluje nešto ubedljivo.

@Ursus

Stabilno sigurno do utorka i toplo.Kasnije bi trebala doci promena vremena.

- - - - - - - - - -

Ponovo jaka nevremena po Šumadiji !Jedan skoro pa maksimalni odraz,ima i grada:

ko2015060517150000dbzcap.png
 
Kod nas zaista ne treba ni kapi za sad. Pola atara je optereceno viskom vlage i ima dosta vodenih ogledala od visokih podzemnih voda. Jedino sto ne treba su visoke temperature, inace sunca treba kao nikad do sad. Na par njiva nisam mogao da ospatram zato sto je zemja prevlazna od podzemnih voda i uopste ceo atar je jos dobro mokar, a najbolje se vidi po spartacu.
 
Poslednja izmena:
Ne znam samo odakle vam to pada uopšte na pamet.(Leto)2012 je ekstem koji se sigurno neće ponovii u skorije vreme,ni blizu.

OKe,krenulo je toplo,ali kretalo je tako i više puta u prošlosti.Krenulo je štaviše i prošle godine u junu toplo,pa kako je završilo.Ne postoji takva zakonitost.

E da,neko je pitao za one sličice,evo ih:

Jun:

euPrecMonInd1.gif

Jul:

euPrecMonInd2.gif


Avgust:

euPrecMonInd3.gif
 
Kimi da li bi mogao da kreiraš neki softver za članove ne zadovoljne tvojim izlaganjem na forumu?Znači softver koji bi se instalirao na desk top,lap top ili smart phone po mogućstvu da bude veoma prost za upotrebu i da ima samo jedno dugmence on/off sa kojim bi puštali i prekidali kišu kada god kome treba.
 
Kimi da li bi mogao da kreiraš neki softver za članove ne zadovoljne tvojim izlaganjem na forumu?Znači softver koji bi se instalirao na desk top,lap top ili smart phone po mogućstvu da bude veoma prost za upotrebu i da ima samo jedno dugmence on/off sa kojim bi puštali i prekidali kišu kada god kome treba.

I opet bi neko preterao sa pritiskanjem
 
Kimi da li bi mogao da kreiraš neki softver za članove ne zadovoljne tvojim izlaganjem na forumu?Znači softver koji bi se instalirao na desk top,lap top ili smart phone po mogućstvu da bude veoma prost za upotrebu i da ima samo jedno dugmence on/off sa kojim bi puštali i prekidali kišu kada god kome treba.
Imam ja neku aplikaciju na laptopu pise "ban user" ne deluje kao slavina za kisu,ali sigurno redukuje broj flejmera.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh