Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da ćemo od utorka svi da dobijemo kiše, rokaće samo tako i tamo gde nije pala. A posle ćemo svi da plačemo za Suncem :kisa:
 
bj75o2.jpg
Голија под снегом, тамо имам 3,5ха земље, ко воли снег нек изволи.
 
Moj je savet,posebno za ljude na krajnjem severu i severozapadu Vojvodine,da posklanjanju sve što može unutra jer je vetar na udare i preko 100km/h realan !

web_uv10_HRv8_18.gif


- - - - - - - - - -

Velika je razlika u temperaturi,hladan front deli 2 različite vazdušne mase:Kod nas je oko 20°C dok je po Austriji 6-7°C.
 
POŠTO JE OD DANAS KRENULA GOLUBARSKA PROGNOZA ILI ELEKTROMAGNETNA PROGNOZA DA DAM SVOJ DOPRINOS ONIMA KOI PRATE OVU TEMU ! DEO SAMO KOPIRAM POŠTO OSTALO SE ODNOSI NA GOLUBOVE.*


Sunce je, u subotu 12. aprila, kao što se i očekivalo, naglo povećalo aktivnost koja će se naročito odraziti na pojavu velikih kiša i brzih vetrova.
Pojava brzih vetrova usled promene magnetnih polja imaće velikog uticaja na bezbednost leta srpskih visokoletača.
Linije magnetnih polja koje su sprečavale prodore oblaka ove zime u Srbiju u subotu se se promenile. Izrazito male padavine ove zime ugrozile su poljoprivredu.
Promena linija mgnetnih polja posle 15. aprila omogućiće prodore oblačnosti sa Atlantika što će doneti velike padavine i veliku korist poljoprivredi za ovogodišnji rod.
Takođe će doći do velikog pada temperature koje će biti ispod vrednosti koje su uobičajene za mesec april.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh