Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ako ja ovde dobijem 30 litara imas pivo od mene i pride sta jedes ::namigivanje::
Tesko, jako tesko, mada nada umire zadnja. Bila jedna kod nas u selu, Nada, zivela 100 godina :osmeh:
 
Juce sam busio neke rupe za ogradu 60-70cm dubine i sve je vlazno,nema da se rasipa zemlja,nego se lepi za spiralu. Zadnjih par dana je palo 3 litre,sad nam je sunce daleko potrebnije od kise.
 
Pre oko 1 sat sa Dunava strasna oblacina ali palo koliko da pogasi prasinu sada drugi oblak dolazi,videcemo da li ce biti jos kise.Da li neko iz okoline Gaja ima da javi kako je kod njih?
 
Kod nas padalo dosta ima vlage stala setva ako ne pada danas i sutra mocice da se uđe u njive da se nastavi posao
Zemljak!..jel vide ti ove prognoze za sneg od cetvrtka.http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-vitosevac/eta/1/1937488/4/3h Ja pola zasadio, za drugu polovinu...,da razmislim

..............................................................................................................................................

Pre sat vremena prognozirase sneg, sada ga nema, preazurirase ga, kao i sa predhodnim linkom koji je izbacio ovaj covek iz Bavanista, ako se ne varam.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena od urednika:
prs_500_084.gif

bice hladno ovih dana.
 
[/QUOTE]Znaci u cetvrtak svi zajedno u Smilovac na sankanje!!![/QUOTE] Sto bas u Smilovac?..Skorica ima uredjenije ski staza:haha:
Salu na stranu, nisam pametan, planiro sutra da sejem (moze da se ulazi na tim parcelama), ali me brinu i ovolike padavine zbog predhodnih useva koji nikako da docekaju sunce, a i herbicida koji ce da odu u zemlju, to jest u p..du m....inu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh