Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta mislite da li ima vremena da se pokosi jos jedna tura ??? Dao mi jedan da pokosim neki OGROMAN sirak i kukuruz koji je presejao pa je to sve zakorovilo... Da li ce biti vremena da se ta masa osusi ili ide kisa??? Kimi sta kazes??? Treba mi barem 5 dana 30+ stepeni da se to osusi!!!
 
Nije za kukanje jos.
Slusao sam na HRT. U gradu Osijeku 2012 preko 30 dana preko 35 .Mos , misliti. Secam se da ih je bilo u komada po desetak dana ili vise kod nas.A i ostali su bili preko 30:haha:To leto 28 kad bude ko bingo da je odigro. Neponovilose.
Brojimo koliko je ostalo zivih listova u kuk. do lutkice pa se tesimo ako ostane jedan bit , ce nesto ,kad posle odose i oni preko lutkice.
 
Ajde ljudi šta kukate pobogu....:osmeh: Neugodno jeste,zbog vlage pre svega,ali to je i za očekivati.

Hteli smo eto,e pa eto ga.

32 stepeni danas u Novom Selu.

Broj dana sa preko 35 stepeni: 0 !

Sutra i prekosutra još malčice toplije,ali opet ne preko 35 (33 ili 34 stepena).Od četvrtka popodne na severu,a u petak u svim krajevima svežije.

Tamo u ponedeljak i utorak ujutru ponegde i ispod 10 stepeni.

Kakvih 10 stepeni u ponedeljak izgleda da si malo pogresio kada si kkucao cifre??:sta:
 
Jutranje će biti ispod 10,posebno u centralnim i južnim krajevima Srbije.U Sjenici možda ponovo prizemni mraz.

Vruće,ali temperatura sporo raste.Tek je 30 stepeni.

Sutra uveče i noću pljuskovi uglavnom na severu zemlje,a u petak i subotu južnije od Bg-a.

Zapadna i centralna Evropa:

5jl-130820.png
 
Šta ti je mladost...bio napolju jedno 2 sata i izdržao bez problema:osmeh:.Jeste sparno i vruće,ali ništa posebno.U hladovini je vrh ,jer ima vetrića konstantnog.Temperatura pada.

Sever zemlje vrućinu neće ni osetiti sutra,jer već prepodne kreće severac,koji do kasnog popodneva probija kroz centralni i na kraju uveče i jugoistočni deo zemlje.

A dakako je red i da se energija skupljena ovom vrućinom i sparinom oslobodi:





 
Danas takođe vukli bale lucerke kući.Vrućina jeste ali nije strašno.Termometar na terasi danas pokazivao 42 stepena.Na TV-u ni na jednom kanalu nije bilo preko 35.Ko tu koga .ebe?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh