Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Termometar bi trebalo stajati okačen u "kućici", na otvorenom prostoru, na propisanoj visini, zaštićen od sunca ali sa kosim otvorima za strujanje vazduha , sličnim onima kao na starim drvenim roletnama. Ovo se za amaterske tj orijentacione potrebe može veoma lako improvizovati, bitno je kupiti kvalitetniji termometar...
 
Poslednja izmena:
Jaoooj koja svežina u ponedeljak ujutru....mestimično i do 4-5 stepeni ujutru:

rtavn9617.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
E ludog li vremena.
Ovde dosta svezije i oblacno i neki ladnjikav vetar duva. A veceras najavili kisu

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Jesenji dan i mimo toga sto ima 26-7 C. Prosto se oseti dolazak jeseni i kraj leta. Ovekujem jos mozda dva-tri toplija dana i to ce biti zadnji trzaj pravog leta.
 
Овде ветар озбиљно дува. Температура 23 степена. Да не кажем прохладно.
 
I kod nas zahladilo opasno. Ceo dan duva i namesta se neka oluja. Valjda se nista tog tipa nece desiti.
 
Sunecar , istovremeno se vidi i kod mene tamno crveno lijevo od Slavonskog Broda na slici , i dalje pada al lagana , neznam dal će valjati za kasni kukuruz i soju koji se sad oprašuju ?:kisa:
 
Kod mene je danas palo više od 40 litara (prepunila mi se posuda) kolega je izmjerio 64, a temperatura je trenutno 14 *C , dok najviša dnevna je bila 16*C sve u svemu prohladno.
 
Sunecar , istovremeno se vidi i kod mene tamno crveno lijevo od Slavonskog Broda na slici , i dalje pada al lagana , neznam dal će valjati za kasni kukuruz i soju koji se sad oprašuju ?:kisa:

Mislim da nece tu biti nikakvih problema,kad bi ovako bilo 5-6 dana onda moguce,ovako sto bi rekli "Leglo k`o budali samar" :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh