Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas juče toliki pljusak da je sve plivalo a na drugoj strani sela znači jedno kilometar dalje samo prašinu pokupilo a danas isto pljusak nemam kišomer tako da ne znam tačno koliko je litara palo
 
Ja danas krenuo da malo obidjem atar kad ono medjutim. Jedan deo atara je juce dobio dobru kisu dodatu na onih 25 l od pre dva dana. Jedva se ziv izvuko sa mopedom :sjasi:
 
Da li koristite odredjene sajtove za proveru vremena i koji su vam se pokazali kao najpouzdaniji za pracenje prognoze?
 
Ih sad...ali dobro,hvala u svakom slucaju.Vi znate da cu biti uvek tu da pomognem koliko mogu:ppozdrav:.

Evo jedna karta za sutra,da ne bude u prazno,da vidimo bas da se usporedi sutra popodne.Ona dakle jasno potencira razvoje u brdovito-planinskim krajevimai:

prec06a42.png
 
Da li koristite odredjene sajtove za proveru vremena i koji su vam se pokazali kao najpouzdaniji za pracenje prognoze?
Otvoris gfs Europe,i uz malo znanja Engleskog jezika i malo predznanja meteorologije mozes videti ovo sto Kimi pise.U svakom slucaju,decku tj. Kimiju svaka cast sto je sve to savladao sa svojih 20 godina,i sto sve to preciznije i realnije cita od onih koji primaju plate za to.Jeste mi ga malo zao sto su mu izgoreli kucni aparati od zadnje oluje,ali makar je dobio oluju,tj. nesto sto voli.U svakom slucaju:ppozdrav:
 
Otvoris gfs Europe,i uz malo znanja Engleskog jezika i malo predznanja meteorologije mozes videti ovo sto Kimi pise.U svakom slucaju,decku tj. Kimiju svaka cast sto je sve to savladao sa svojih 20 godina,i sto sve to preciznije i realnije cita od onih koji primaju plate za to.Jeste mi ga malo zao sto su mu izgoreli kucni aparati od zadnje oluje,ali makar je dobio oluju,tj. nesto sto voli.U svakom slucaju:ppozdrav:

Mene ova informacija konkretno zanima zato sto bih mozda zeleo da integrisem prognozu sa svojim sajtom pa gledam koja je najvalidnija trenutno za nase prostore.

Hvala puno na odgovoru @Kimi, @Markonator.
 
Danas oko podne lep pljusak pao kod nas u zadnjih 20 dana nije prošao niti jedan dan bez kiše padala je svaki dan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh