Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Kimi
Nisam mogao da se konektujem ranije. Bilo je svega, jake kiše, vetra, grada svih i veličina i oblika, ali za divno čudo nema velike štete. Rekao bih da je tako i u NS.
 
Danas proslo bez kapi kise ali je dan bio PAKLENO vruc i sparan oko 14h verovali ili ne ali nije moglo da se dise.Oko 15.30 je naleteo neki olujni vetar koji je oborio temperaturu sa 32 'c na jedva 20'c za samo par minuta.Sada mirno i dise se punim plucima..
 
Definitivno prokleto mesto...imamo najbolju zemlju a ubedljivo najmanje padavina.Okolna sela su prethodnih dana dobijala lepe pljuskove,a mi corak!Gledam veceras neki svoj kukuruz iz postrne setve taj postenu kisu 10+ litara nije dobio od kada je posejan znaci mesec dana,koja smo mi Sahara...a negde pada svaki 3-4 dana!
 
Kod mene u dva navrata gadjali raketama,ono nevreme proslo tik pored mog sela,severno.U okolnim selima bilo je gadno.
 
Kod mene bilo je grada ali nije tako strašno kako je bilo u gradu (Kosjerić), bio je veličine oraha i naneo je dosta štete usevima a i dosta je auta stradalo. Evo jedne slike kako je prošla nastrešnica.
 
z3_sig_hail_prob_30.png

Sutra.
 
Ovakvo nesto sam i juce gledao sa crvenom kod nas u juznoj backoj pa ispade lep i suncan dan
 
Kad bi mogo bar dio odavde da ti pošaljem , nas upropasti ove godine . Danas prihranjivao i prskao korekciju prsijavani kukuruz , par puta jedva izašo traktorom kolko je blato .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh