Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepo se uputila.Za sada mirno pada.Samo da tako i ostane.
 
Ja počeo nešto, nisam još ni 100 bala uradio a treba mi preko 1200bala, jedino sam stigao nesto senaže da uradim.
 
Za moj kraj prethodnih dana najavljivane padavine za danas,jutros pak kazu,proci cemo bez kise.Medjutim,ovo sparno vreme nikako ne volim,sto zbog omorine,sto zbog konstantne pretnje nenajavljenog nevremena.
 
Superćelija samo takva severno od Užica....ajooj ako se ovo dohvati doline Zapadne Morave biće haos:

ko2014062411150000dbzcap.png
 
Ima li sanse KImi da onaj oblak koji je krenuo iz Slovenije predje preko Juzne Backe...sta ih to odvuce u Madjarsku da mi je znati...kod nas nije padala mesec i po dana,jos od onih poplava...sve suvo u pm...daj bar utehu
 
Kod nas za sada bila vrlo slaba kisica. Ljudi su u ataru i pokusavaju da skinu psenicu koja je zrela pre nevremena koje je najavljeno.
 
Iz pravca Cacka dosao oblak cacani ispucali par raketa , nakon 20 min doseo grad velicine oraha suze na oci su mi krenule kako to zveci po krovu , pokrio auto da stakla da ako spasem , nakon 5 min razvedrilo se , kao da nosa nije bilo .. nema stete super u gradu razvalio grad
 
Pa jel vidis da se samo prica o nevremenu koje treba da bude danas-sutra. Pogledaj Kimijeve postove u nazad. Strpi se da bar ljudi skinu psenicu pa onda se moli manituu i igraj igru za kisu.

Prica se a nista od toga...cenim ja da imaju ljudi posla oko psenice...ali kakva je situacija kod nas mesecima veca je steta ova susa nego li nevreme...gledam postove price o supercelijama medjutim pece li pece napolju ...dosao u situaciju ako bih mogao da biram spasavao bih ovo drugo...to ne vazi za krajeve koji su dobili kisu....samo da onaj oblak iz Slovenije ne promasi...sad je malo iznad Zagreba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh