Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aaaaaa, sto se kod nas ispadala, pa to je cudo. Prosto ne znamo sta cemo sa tolikom kisom.
Kise, eh, pa nikad vise.
 
Evo reprize one slike od podneva...opet tunel i odose oblaci istocno...dva puta danas gore i dole

j9c4yr.jpg
 
Krece kisa i to lagana.Idemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo..................................................
 
@ F.E.A.R

Komšija, kod mene je ista situacija. Čekaj da ljudi ovršu žito pa ćemo onda zajedno kukati na forumu, i ne može da omane! :osmeh:

Prošli put kad sam ja kukao na forumu za kišom, došle su one poplave, doduše i tad je kod nas bilo najmanje kiše u zemlji ali je ipak nešto palo i kod nas. Sad je već toliko zasušilo da sam hteo opet da krenem sa kuknjavom, ali računam nek ljudi prvo skinu žito pa ću onda. Zato ne brini, zajdeničkim snagama će mo već iskukati tu kišu i kod nas... :haha:
 
@ F.E.A.R

Komšija, kod mene je ista situacija. Čekaj da ljudi ovršu žito pa ćemo onda zajedno kukati na forumu, i ne može da omane! :osmeh:

Prošli put kad sam ja kukao na forumu za kišom, došle su one poplave, doduše i tad je kod nas bilo najmanje kiše u zemlji ali je ipak nešto palo i kod nas. Sad je već toliko zasušilo da sam hteo opet da krenem sa kuknjavom, ali računam nek ljudi prvo skinu žito pa ću onda. Zato ne brini, zajdeničkim snagama će mo već iskukati tu kišu i kod nas... :haha:
Potvrđeno i dokazano. Ja sam se jutros na forumu žalio, kako već ceo mesec kiša pada svakog dana...:kisa: I gle čuda...Danas je nije bilo...:cool:.
 
Poslednja izmena:
Kod mene noćas bilo po onoj "Tresla se gora a rodio se miš", udaralo na sve strane, a kiše svega 3lit.
Iskreno se nadam da će nas zaobići ovaj Kimijev "LEVEL 3"...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh