Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako sada izgleda taj oblak od Bezdana?[/QUOTE]
Taj oblak je malo dalje,barem prema radaru.Oko Belog Manastira i Osijeka,cini mi se
 
Danas oko pola 6, gadno izgledalo u pravcu Rume i Donjeg Srema, grmelo i sevalo, ali je mene zaobišlo...
Neko je dobio fest kiše:
72l1t625imvzx919o7f.jpg
[/URL][/IMG]
foga36fcyao3vkahh9.jpg
[/URL][/IMG]
 
I kod nas pljusak, ali i sa malo leda. Po rain alarmu deo atara prema Sivcu moguce da je imao ozbiljnije leda...
 
Jutros dobar pljusak,a veceras jos jaci pljusak uz dosta grmljavine.........Dobro je da nas grad omasi,bilo je gadno.
 
Dobrodol Ruma je lepo pokisla.Donji Srem ništa.
Video sam da pada na onu stranu prema Rumi, što se na fotografiji i vidi,i nadao se samo da neće biti leda, i da ide dole na jugoistok prema Dobrincima, i niže ka Pećincima, ali sam ipak pružio korak i svojim putem da ne isprobavam svoje teorije o kretanju vazdušnih masa u praksi...:kisa:
 
@ljubek
Komso sutra idem u deo atara koji je ako rain alarm ne laze, imao leda. Crnilo se samo tako. Valjda nismo opasno nastradali.:ppozdrav:
 
Evo sad ću testirati za ovu godinu 2 poznata svjetska meteo sata : Foreca koja skoro da ne najavljuje kišu uopšte i weather2umbrella koja kod mene najavljuje od subote par dana kiše . Sutra možda promijene al zanima me sad šta najavljuju , dosad je foreca bila preciznija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh