Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uz toliku kisurinu i vetar mogu da se pozdravim sa psenicom, ima da polegne kao di se je valjkom presao!
 
Lep dan će biti danas,ponegde i do 28-29 stepeni.Tokom večeri i noći na severu može biti pljuskova i grmljavine,uz pojačan severozapadni vetar.

To prolazno naoblačenje će u ponedeljak zahvatiti i ostatak zemlje,ponegde uz kišu i pljuskove sa grmljavinom.BIće podosta svežije.

Utorak nestabilan u čitavoj zemlji,biće uslova za jake oluje sa gradom i olujnim vetrom.

Od srede do petka pa i dalje zna se već,potopčina uz hladno vreme i sneg na planinama i brdima...

balkanac

Severni,zapadni i centralni delovi Srbije uz obilnu kišurinu imaće i vrlo jak vetar,na udare i olujne jačine i to prvo severozapadni,a zatim i zapadni i jugozapadni.

IVAN ILIC

Imenjače,postoje velike šanse za pljuskove sutra popodne u tim krajevima.Do kraja nedelje i kod tebe kišurina ali ipak dosta blaža nego u većem delu zemlje (najmanje kiše se pravo crta za jugoistok i istok).
 
Trebali su majstori da mi dodju od nedelje ali ovo vreme...... Sve se odlaze za onu tamo nedelju posle potopa.::jako_besan::
 
Ovaj Kragujevac sve prognoze koje sam gledo razlicite,te oce kisa sutra te nece,imam jos pola hektara lucerke nisam stigo da pokupim danas pa sta bude. . .
 
Za moje mesto prognoziraju 180l od ponedeljka do subote :kisa:e sad šta je pametnije kupiti ribarske čizme ili čamac :haha:
 
Davi ova kisa! Preostalo mi je jos za sejanje a dosta vise za prskanje. Isao bi odmah posle 24:00 na prskanje ali ne vredi. Duva ko da nije normalan! Sr.nje a ne vreme!
 
Juče jedna slika a danas kao u pesmi Balaševića- "Curi od jutros, od četiri pet, rešilo nebo da potopi svet..."
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh