Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene lopata u ruke i to ona za sneg i rukanje pšenice u elevator ,u šupi ispod crepa.Navratiše ljudi iz Doboj puteva po vodu.Krpe i kose trimerima .Radi se samo plješti.Od piva samo sa limunom ,da se nebi od onog alkoholnog proširili kapilari pa nekome pao sistem ,nedao Bog.Večeras malo u ljuljšku pod vinograd pa malo na radar ,i navijamo za :kisa:a noćes će moći i koje pravo pivo.:ppozdrav:Od spavanja izgleda nema ništa.Biti će ko u exspres loncu.
 
Ima jedan krak juznije,koji se ne vidi na rain alarmu,koji ce nas ako da Bog potrefiti sa kisom.
 
Treba kise,to stoji,ali stoji i to da je leto i da zaboravljamo temperature od prosle godine... malo smo se razmazili.
 
Kod mene lopata u ruke i to ona za sneg i rukanje pšenice u elevator ,u šupi ispod crepa.Navratiše ljudi iz Doboj puteva po vodu.Krpe i kose trimerima .Radi se samo plješti.Od piva samo sa limunom ,da se nebi od onog alkoholnog proširili kapilari pa nekome pao sistem ,nedao Bog.Večeras malo u ljuljšku pod vinograd pa malo na radar ,i navijamo za :kisa:a noćes će moći i koje pravo pivo.:ppozdrav:Od spavanja izgleda nema ništa.Biti će ko u exspres loncu.
Ekipa je danas radila primarnu doradu arpadžika od 10-16.Posle su nosili na tavan a mene su zadužili da ga širim.Jedno sat vremena sam bio na tavanu ,nisam merio temperaturu ali baš je bilo vruće.Normalno i gaće su mi bile mokre.
 
Da,prava prašinska oluja u zapadnom delu Hrvatske.No,to nije vetar koji nas treba da brine.Kako će sad propisno da j*be mater istoku Austrije i Češkoj.

EDIT:Kakva olujčina na zapadu Češke,u Plzenu ,vetar luduje,udari do 47,5 M/S !!!!!!!

Beč je na udaru uskoro...slute li ti ljudi šta dolazi !
 
Oko 160 km/h pa koga to uhvati na ulici nema sanse da ostane sa nogama na podu...supermeni na sve strane
 
Kimi, hoce li nam ovi oblaci nesto doneti ?
9197.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh