Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi, ima šanse za kakvu kišu u skorije vreme? Nismo se baš ovajdili zadnji put ne bilo loše da malo pokvasi.
 
Sudeci po nekom razvoju i subjektivnom osecaju mislim da smo usli u jedan stabilniji i topliji period od najmanje mesec dana. Ne verujem da ce biti nekakvih padavine u tom periodu osim mozda po koji lokalni pljusak koji je moguc u ovom periodu. Jedina nada nam je da temperatura ostane u granicama koje ne ugrozavaju biljke inace nam se ne pise bas dobro.
 
kod nas jul do sada preko 130 l. preprosli utorak za 5 sati palo ukupno 105 litara. neverovatno kakav je pljusak bio i koliko je dugo padao. sto se tice vlage moze da ne padne jos 20 dana, samo da ne bude 38 stepeni.
 
@joseva,postavio sam sliku u temi nikad ovako,ono nije bilo normalno,jedva se prolazilo putem...tablice sam pogubio tad ...
 

Ovde je grad padao još pre 14 -15 dana.Imamo deo atara gde je više oštetio usev,mislim da je to bilo 9.07.
 
gledajuci prognozu za narednih 7 dana izgleda da ce se prosla godina reprizirati,kukuruz se vec lepo poceo uvrtati a kise u ovom mesecu nema na vidiku...
 
Nema Savo kod nas ni krivog, a crni se ko da ce govna da padaju. Kod nas je barenje u toku, danas u mladoj lucerki pukotine moze noga da propadne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh