Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nebo nad Indjijom ali nema kiše

15072013043.jpg
 
Da li ce i kod nas konacno pasti prava...Jul 12 litara,trebalo bi jos barem duplo toliko pa da ne posecujem raznorazne meteo sajtove toliko cesto :) Proslu turu smo mi i par sela oko nas dobili najmanje kise e sad je sansa da se to popravi.@Lala iz Banata nadam se i zelim i vama kisu koliko i nama
 
Da li ce i kod nas konacno pasti prava...Jul 12 litara,trebalo bi jos barem duplo toliko pa da ne posecujem raznorazne meteo sajtove toliko cesto :) Proslu turu smo mi i par sela oko nas dobili najmanje kise e sad je sansa da se to popravi.@Lala iz Banata nadam se i zelim i vama kisu koliko i nama
ne treba vise da pada dosta je,ce da budu cene kanal
 
Pazova opet dobila k.... od kiše neće nas pa neće u ovom mesecu samo 4.5l , gledam kod mene na kukuruzu podgorela 3 lista od dole , malo bolja godina od prošle nek ide sve u pi..u m......u :udri:
 
Bogme nekom ne treba a nekom i treba..U gradu od početka meseca palo samo 4.5L.Zemlja tvrda ki beton! :osmeh:

Sva sreća pa je okolnim atarima bilo više padavina.
 
Da li ce i kod nas konacno pasti prava...Jul 12 litara,trebalo bi jos barem duplo toliko pa da ne posecujem raznorazne meteo sajtove toliko cesto :) Proslu turu smo mi i par sela oko nas dobili najmanje kise e sad je sansa da se to popravi.@Lala iz Banata nadam se i zelim i vama kisu koliko i nama
Kod nas i dalje imenjak od mog strica Djoke! Ni krivog!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh