Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pre podne sunce onda od 15 h pocne kisica koja samo ugasi prasinu i onda oblacno, pokvasi psenicu koja niko da sazri , nece jos sigurno 7 dana, vreme katastrofa,...
 
Prvo je bio neki mini pljusak oko 4-4:30 i to bilo sunčano i posle nekih pola sata se sklopili oblaci i u dva navrata pao pljusak dobar i onda samo nastavilo da pada do nekih 19h. Lepa kiša
 
Dali je taco ili nije ali ovde se cuje grmljavina iz tog pravca i neki beli oblaci.



- - - - - - - - - -

 
Нас киша неће, па неће. Изгледа да ћемо ми до краја брати као и прошле године.
 
Kod nas ama bas nista...NEVEROVATNO...i dalje ne mogu da verujem da je 3 l palo od pocetka meseca...sencanin ne staj mi na muku sa takvim prognozama
 
Kod nas ama bas nista...NEVEROVATNO...i dalje ne mogu da verujem da je 3 l palo od pocetka meseca...sencanin ne staj mi na muku sa takvim prognozama
Druze nemoj biti na kraj srca,i mi smo dobili 1,5 litara u julu pa sta mozemo.Isao sam danas do Vrsca,mogu ti reci da je tamo katastrofa,isto nije bilo kise,malo losija zemlja,sve se ufitiljilo,nije ni izraslo koliko treba,koliko sam video pored puta...Protiv Boga se ne moze,bice valjda i za nas ovih dana,stvarno bi trebalo ali kad nece onda nece i kraj!
 
Prvo ovo
259esmv.jpg

pa posle

55f8ef.jpg
55f8ef.jpg
55f8ef.jpg


i na kraju bez ijedne kapi!!!!!!
 
Javiše mi od kuće da je u Čurugu bila provala oblaka, praćena sitnim gradom i olujnim vetrom. A moja njiva se nalazi u potezu ove druge ružičaste oblasti na slici koju je član Szeky postavio. Kada dođem kući, pravac atar da proverim kakvo je stanje. Nisam optimista...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh