Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da,da zato trosi 9-10 sad po selu,ko da kupujem naftu za 100din
 
I ovde se nocas bilo zakuvalo sa vetrinom ali nista nije padalo. Jutro vedro i danas kazu kao u ukljucenoj rerni.
 
Sve vise pocinjem da verujem da ovi smrdljivi amerikanci nesto mute sa klimom na Balkanu.Vec par godina smo mi najtopliji u regionu.Sad smo daleko topliji od Atine i od cele Spanije pa dal je moguce?
 
Муте него шта. Да униште у Србији пољопривредне културе да би "наши" политичари могли да увозе ГМО пластику.
 
Sve vise pocinjem da verujem da ovi smrdljivi amerikanci nesto mute sa klimom na Balkanu.Vec par godina smo mi najtopliji u regionu.Sad smo daleko topliji od Atine i od cele Spanije pa dal je moguce?

Nije uobicajeno,ali se desava...nije samo Srbija najtoplija,vruće je na čitavom Balkanu i u centralnoj Evropi.

Večeras moguće neko izolovano nevreme,ali bome sutra i prekosutra (posebno) dernek...
 
U Beogradu jutros bas prijatno bilo, sada je 29 i deluje da ce biti ipak nijansu hladniji dan nego juce.
 
prec06_78.png


Šansa za superćeliju:
39ez.png
 
Evo sta kazu za Srbiju...samo da te padavine budu u tecnom stanju:

U Srbiji će sutra vreme biti sunčano i veoma toplo, uz lokalne kratkotrajne pljuskove i grmljavinu, sve do nedelje kada se nakon vremenske nepogode praćene jakim padavinama do 30 litara po kvadratnom metru za samo 12 sati, očekuje osveženje.

- - - - - - - - - -

Kimi jel to nevreme najavljuju za podrucje cele Srbije ili ce ipak centar biti u centralnoj Srbiji kako si na radaru prikazao superceliju...Ako je srediste te celije centralna Srbija sta da mi u Vojvodini ocekujemo?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh