Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas je trenutno +15 bez padavina, u toku noći palo je 1,5 lit.
 
Ja vam lepo kazem da nece :sjasi:

BTW Austrija,Dunav raste dramaticno:

dt.common.streams.StreamServer.cls



dt.common.streams.StreamServer.cls



dt.common.streams.StreamServer.cls
 
Dunav pravi od prekjuče haos i u Nemačkoj,pa se sad preneo i na Austriju, a evo koja slika iz CH
2z5lpxx.jpg
[/IMG]
10f2k95.jpg
[/IMG]
25fmuq8.jpg
[/IMG]
bha801.jpg
[/IMG]
51ylj6.jpg
[/IMG]
inače SG kanton, kod Bodenskog jezera

- - - - - - - - - -

a evo i mog sestrića
x1k32b.jpg
[/IMG]
 
Čonopljani, kako je bilo kod vas ovo malopre?Mozda i Telecka
Ja sam bio napolju izmedju dva sela na pola puta, gadno je zvuclo i izgledao.
 
pocela kisa pre pola sata,stvarno je dosadila,ne moze dan da prodje a da ne padne,nista ne moze da se uradi od nje.
 
Negde oko 22:15h su počele prve krupne kapi kiše,koja je tek pokvasila.Bio sam kod drugara,nisam pratio radar i nisam mislio da će biti išta zanimljivo_Onda je odjednom samo 10-ak minuta kasnije počelo jako da grmi...jedan grom je opalio verovatno u trafostanicu pa je dobar deo opštine ostao bez struje.Bilo je silovitog pljuska nekih 15-ak minuta,a nakon toga pa i sada kiša pljušti umereno do jako.

Lepe padavine,sudeći po kišomeru 19,3mm.
 
Molim nekoga da malo pojasni ako ima neke bolje informacije:http://www.meteoinfo.ru/forecasts5000/serbia na ovom ruskom sajtu za prognozu tj. na sajtu drzavnog hidrometeoroloskog centra, za sledeci vikend za beograd se predvidja oko 120 mm padavina ili oko 120 litara na metar kvadratni ,da li je to moguce, ako je tako onda smo ga nadrljali???
 
Molim nekoga da malo pojasni ako ima neke bolje informacije:http://www.meteoinfo.ru/forecasts5000/serbia na ovom ruskom sajtu za prognozu tj. na sajtu drzavnog hidrometeoroloskog centra, za sledeci vikend za beograd se predvidja oko 120 mm padavina ili oko 120 litara na metar kvadratni ,da li je to moguce, ako je tako onda smo ga nadrljali???

Verovatno je neka greska, probaj da stavis bilo koju drzavu i grad, za nedelju ce pokazati 99 mm/m2.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh