Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od jutros kako sam ustao nesto me zigalo u grudima,znao sam da ce neki ku..c da se desi ali ovakvo sranje nisam.Nas clan S Pisarov je bio kod mene kad se to desilo i snimao je,recicu mu da postavi.
Nas je 2011 u julu potukao vise nego sad,prosle godine susa sad opet grad.
 
Kod nas se salauka namesta,ako nas ovi oblaci potkace,ode sve u p.m... pa neko vece je opalio useve,nece valjda opet... Kako se citaju ovi podatci sa radara?
 
Ovde do pre pola sata suncano da se nije moglo sedeti u dvoristu. Sada od zapada nam ide vise nego crn oblak i vec je pocela grmljavina. Izgleda da ce gadno da se sruci na nas.
 
kodnas u prigrevici krlja plusak po treći put danas.
u kišomer više niko ni ne gleda

po kanalu ispred kuće sigurnih 35 l
 
Slike sa asfaltnog puta Barice - Plandiste


14xo3h0.jpg


312wwgz.jpg


2s9ok6c.jpg
 
attachment.php

bese opasno ali na srecu zaobisao nas ovaj oblak,bilo je i sitnog grada u jednom delu ali nema velikih steta.
ovo nevreme je napravilo haos,to je veoma tezak udarac kako finansijski tako i emotivni.veoma je tesko preziveti u Srbiji svi se borimo za opstanak ali kada bi nas bar vreme pogledalo bilo bolje.mene je susa unistila finansijski i to u 4 od poslednjih pet godina.a pre toga je bio i grad,nikako da se poklope kocikice a ova godina je veoma teska kao nikada ranije,psenica je skoro na pocetku zetve,ostalo je jos 20 dana ali cini mi se bice to veoma dug period,dan je kao godina u ovim vremenskim uslovima
 
Mislim da su danas najgore prosli beogradjani,cak je i gradski prevoz u jedno vreme stao.(zao mi u pm,muci se taj narod...)To su rekli sad u vremenskoj prognozi,o gradu i steti u ostalom delu Srbije ni reci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh