Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Padao grad jedno 15 minuta sa kisom,ne znam kako je stanje u ataru,
400997_658929680790089_925559629_n.jpg
 
I nas je častilo nebo........

Ovaj moj kukuruz je bio medju zadnjima koji je dobio grad. Dalje gde je bilo mnogo vise nisam mogao da idem da slikam. Mogu samo da pretpostavim kako tamo izgledaju usevi.

2v0fiw7.jpg


dfyp2q.jpg



Da li je neko mozda slikao oblak na RHMZ kada je bio najjači? Nisam bio kod kuće kada se ovo izdešavalo pa nisam video radar.
 
Ja sam nekada imao situaciju kao kod @Amazon@ i cicimoric@ i po meni će se ovo oporaviti koliko toliko ,a kao ono u Grabovcu kod Obrenovca što je postavio jedan član , nisam siguran šta reći .Kako su prošle pšenice ??? Verovatno su manje vidljiva oštećenja ali su gobici sigurno veći nego na kukuruzu.
 
Ne mogu da verujem da svi veci portali izvestavaju da je nevreme zahvatilo Beograd, a kasnije otislo "negde prema Banatu". Dalje navode stete u Srbiji-dve fasade, jedan krov, i nekoliko automobila. A verujem da je samo steta u Bavanistu veca od celokupne beogradske....
 
Evo vam oblak,imam jos kod caleta u telefonu stavicu veceras kad budem stigao.Pola atara sravnjeno sa zemljom.
Za vreme grada sam isao prema kovinu i iz auta je slikan oblak.kretao se prema Mramorku
fotografija07781.jpg

fotografija07791.jpg


- - - - - - - - - -

Evo i zita kako izgledaju,pet sati posle grada led jos uvek nije otopljen.
fotografija07801.jpg

fotografija07811.jpg
 
Ne mogu da verujem da svi veci portali izvestavaju da je nevreme zahvatilo Beograd, a kasnije otislo "negde prema Banatu". Dalje navode stete u Srbiji-dve fasade, jedan krov, i nekoliko automobila. A verujem da je samo steta u Bavanistu veca od celokupne beogradske....
e moj dragi kolega dobro si primetio,zato smo mi i propali i kao drzava i kao narod,verovatno ovi u krugu dvojke imaju dobar pedigre pa zaokupljuju toliku paznju,da nisu tri kuceta pokisla od grada na tasmajdanu verovatno ne bi ni znali za grad,u kakvom vremenu zivimo dobro i prolazimo...

u juznom banatu je bila formirana celija koja se kretala od panceva,dolova,prema vrscu i plandistu...gde je ona protutnjala tesko ce se ista oporaviti.nasa raketna stanica je ispalila tri male rakete i koliko toliko ublazila katastrofu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh