Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja idem sad da je kosim pa nek za 3 dana i poplave budu,zabole me uvo.Kod nekih drugi otkos 15cm vec krenuo.

ja sam danas pokosio 2,sutra 2 i prekosutra 2 pa šta bog da.Moram tako jer su na 3 strane sveta,da možemo da stignemo da izbaliramo i donesemo.
 
Ako sad za vikend nebude kise moze se citav juzni banat j....i!

@ kimi:

ima li nade?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam u Subotu pokosio sve parcele.Bube su počele da rade i fino su je ištrićkale.Nisam smeo više da čekam iz tog razloga a ako joj je suđeno da pokisne neka pokisne ja je ne mogu držati pod staklenim zvonom.
 
Cuo sam i ja na RTS-u,Daj BOZE! Bio danas malo po ataru obilazio,HITNO nam je potrebna kisa!15-20 litara za prvu ruku bice nam "dosta",ali da uhvati red na 10-ak dana...Inace,bice cupavo!Ko je kasnije sejao,nagrabusio je,los klop,ima gde se nije uvrstalo,strasno gledati!Repe jadne,male,sporo rastu a prskane vec 2-3 puta sto od pipe,sto od trave!Nece se sklopiti do juna meseca!Jedino trava lepo rasti...
 
Gogi Boga mu šta toliko kukaš za kišom kad ste dobili u skoro celom ataru.Šta ja da kažem gde je zadnja kiša bila 13.4.2013. i do danas samo okvasilo ukupno nekih 5l.
 
I ja sam danas opravio jedan Tour D' Atar, i popio sam Bromazepam kad sam došao kući. Ima gde je OK al zato ima i di je katastrofa.
 
danas citam na b92 neku dugorocnu prognozu na kojoj pise da nema vise hladovine samo vrucine oko30c pa i vise pa jos predvidjaju vrelo leto kao nikad do sada,sve oni to predvidjaju a nemogu da pogode prognozu ni za dve dana unapred,sramota bre pa bolje neka kazu da je verovatnoca za padavine mala nego sto najave kisu u celoj zemlji a ona padne na 10% teritorije.
beograd_30.gif

evo mesecne prognoze,ex da je bilo ovako mi bi sada pevali a sada kada izadje nova za dva dana verujem da nece biti vise od5 kisnih dana,moj savet za RHMZ je da neizradjuju mesecnu ni tromesecnu prognozu jer nema svrhe jednostavno uvek promase a jos me i nerviraju.
 
+11 vedro. Kazu bice lep dan. Ne bi valjalo da sada opici sunce i spekne koru od zemlje, sve sto je poleglo u zemlju ostalo bi u toj kori.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh