Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.weather2umbrella.com/sr/prognoza-meteoroloskog-tima/eta/12/321/8
Ovi mi pogodise preksinoc za kisu, veceras opet najavljuju, pa u ponedeljak opet...

---------- Poruka napisana u 13:04 ---------- Prethodna poruka je at 12:59 ----------

Eko bude tako, i ako zahladi od ponedeljka ima po ceo dan da zalivam kupine, da joj napravim zalihe do kraja leta...

---------- Poruka napisana u 13:05 ---------- Prethodna poruka je at 13:04 ----------

Kimi, kolko ja vidim po ovoj tvojoj mapi, ovo nevreme ce najzesce biti iznad moje kuce.... Nadam se da nisi u pravu...
 
1xctd.jpg
[/IMG]
Ovas sto tutnji preko Italije ka nama . . . kad se spoji sa ovim iz Slovenije . . eto nama "super celije". . .
 
[h=3]onda nam ostaje samo ovo :bravo:

Oj, dodole, mili Boze[/h] Oj, dodole, mili Boze
oj, dodo, dodole
Nasa doda Boga moli
oj, dodo, dodole

Sitna kisa da zarosi
oj, dodo, dodole

Nasa polja da potopi
oj, dodo, dodole

I da rodi bel' psenica
oj, dodo, dodole

I kukuruz sa dva klasa
oj, dodo, dodole

Sto molila umolila
oj, dodo, dodole

Sitna kisa zarosila
oj, dodo, dodole


Nasa polja potopila
oj, dodo, dodole

I rodila bel' psenica
oj, dodo, dodole

I kukuruz sa dva klasa
oj, dodo, dodole

---------- Poruka napisana u 14:16 ---------- Prethodna poruka je at 14:14 ----------

ili mozda da platimo vraca i par indijanaca da probaju nesto da urade
 
E napokon popravili kablovsku. Struju nismo imali 14 sati! Sinoć nervreme, oluja čupala drveće pomerala automobile, skidala krovove... Palo 30l sa malo grada. Čujem da su kukuruzi delom povaljani. Idem da vidim...
Oko sela bilo kiše, ali već 1-2km zanemarljivo
 
Poslednja izmena:
Kod nas zvanicno 37 stepeni,mozda,negde u debljoj hladovini.Realno stanje preko 40 celzijusa na otvorenom,ili pribliznije kao na vratima pakla.
 
Kod nas ceo dan nije presla 31 sepen,dugo je bilo i ispod 30.Trenutno 29 i nesto se muti,neki sitni oblaci...Kad se ocekuje da predje granicu cuveni obalak Super Celija i na kom granicnom prelazu,da zovemo carinu da ga puste preko reda...Kazu guzve su na granicama :))
 
Kod nas ceo dan nije presla 31 sepen,dugo je bilo i ispod 30.Trenutno 29 i nesto se muti,neki sitni oblaci...Kad se ocekuje da predje granicu cuveni obalak Super Celija i na kom granicnom prelazu,da zovemo carinu da ga puste preko reda...Kazu guzve su na granicama :))

Ja bi najvise voleo da dodje veceras i da ode ujutru :)
 
Ova oblačnost sa juga sad stiže preko Bosne do mene . Vide se tamni oblaci prema Majevici ,Gradačcu i Doboju ,Sve su bliže našoj crnoj rupi ali za sada nema kiše .Medjutim na radarskojh slici se ništa značajno ne registruje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh