Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam se vozikao po ataru soja,kukuruz i suncokret su izgledali prethodne nedelje ok a danas bairi podgorevaju a doline se jos drze to je to izdrzali su usevi koliko su mogli pocinju polako da se suse nazalost.Mislim da kisa i ako padne mozda sledece nedelje nece bas stanje popraviti...
 
Nebi bio toliki problem da nisu neprestano visoke temp.Neke bi vlage jadne biljke i našle u zemlji,malo bi uhvatile rosu,ali ako predje 39 c. mislim da je onda gotovo sa većinom kultura.
 
pratim dosta HRT i oni nisu svetu,ali u odnosu na ove debile,oni su bela kafa...a o susi i njenim posledicama mozda tamo krajem avgusta,kada "strucnjaci"kazu da poslednje padavine nisu mnogo pomogle usevima i da treba razmilsljati o masovnom navodnjavanju a ne gledanju u nebo :kisa:
 
Uh,koliko sam tek kivan na te voditelje, i na njihove price o uzivanju,setnjama...Samo misle na onu gospodu, a za nas nije bitno. Ako nastavi ova susa,videce sledece godine i ta gospoda kad cene hrane odu u pm,pored sve ove krize
 
Poslednja izmena:
Ti voditelji,nisu vredni polemsanja ni oni ni ti sto su im to napisali da pricaju.
 
Uh,koliko sam tek kivan na te voditelje, i na njihove price o uzivanju,setnjama...Samo misle na onu gospodu, a za nas nije bitno. Ako nastavi ova susa,videce sledece godine i ta gospoda kad cene hrane odu u pm,pored sve ove krize


:haha::haha::haha: ladno uzeo si mi reč iz usta to i meni ide na nerve ,kad ih gledam, pada kiša a oni svi skenjani kao kad će lepše vreme,a onda kad dođe lepo vreme svi happy izađite na ulice uživajte u lepom vremenu,a onda kad upekne +40 nemojte nikako izlaziti napolje budite u svojim kućama uključite klime i pijte što više tečnosti.A o hrani ni ne treba da razmišljaju jer i onako sve uvozimo.
 
Do te gospode ne dopiru nasi problemi,oni to rese povecanjem plata jer socijalni mir je njihovo pravo.Bar kod TITA bilo je i za nas nesto a kod ovih samo ludih obecanja.Ispada svi za Beograd jer tamo su i nasi novci .
 
+34,umesto da ih boli **greška od nas
Bravo, bas sam se dobro nasmejao od sve muke, kod mene+36 a jos raste

---------- Poruka napisana u 13:02 ---------- Prethodna poruka je at 12:40 ----------

hr_____-rain-2012070609.jpg

sutra je moguce malo kise
 
ako danas odmasi kisa,mozemo samo lagano da se pozdravimo ....pocelo je da grmi,naoblacilo se ..........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh