Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prekjuče 0 litara
Juče 0 litara
Danas 0 litara i to je poljoprivreda,ako vremenski uslovi idu na ruku onda se možemo hvaliti sa prinosima,a ako ne onda ne znamo da radimo.U vreme žetve padalo iz vedra neba,a u vreme setve i vreme kada se odlučuje o prinosu ništa. :zli: :udri: ::lose::
 
m9r98w.jpg


2127m2f.jpg
 
uu jbt lako vama kad vas kisa potopila a ovde za 3 dana nije palo ni 1litra :kisa: :zli: :zli: :zli: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: kod mene je sve suvo i izgleda da nas je kisa svakim danom zaobisla ali jbg tako je kako je svuda u srbiji je padala samo ovde nije ali sta cemo :zli: :sta: mozda ce jos i pasti nikad se nezna :bravo: :bravo: :bravo: :kisa: :ppozdrav:
 
Cudo jedno da kod sandora nije bilo.... on je proletos stalno javljao padavine a kod nas nista, sad kad je kodnas palo 34 litre ja sam mislio on ce sigurno da prijavi 100-150 litara kad ono cvrc...
 
mityoo je napisao(la):
Cudo jedno da kod sandora nije bilo.... on je proletos stalno javljao padavine a kod nas nista, sad kad je kodnas palo 34 litre ja sam mislio on ce sigurno da prijavi 100-150 litara kad ono cvrc...

Nemože samo kod mene da pada inaće bi kod vas isušili KAKTUSI :haha: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh