Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kod nas nista :udri: grmelo sevalo i ode u .... da nekazem gde , ode u Beograd tamo navodno pada kisa , a koje tu pricao o kaktusima nesto mise cini da ta ideja ima sanse da zazivi polako ovde kod nas , i necemo imati problma sa lopovima , koce da krade kaktuse :haha: :haha:
 
eto od mene se vidi ovakio i ovako stoje stvari odprilike istocno od beograda tako negde grmi seva kao ludo i oblacno sacuvaj boze ali svetli oblaci ne crni!! iznad mene istocno juzno zapadno veoma vedro i nekako soparno napolju izasao sams amo u sortcu i nekako poceo da se znojim znaci negde pada kisa oluja velika!!
 
Sad sam bio da ztvorim plastenik i idem ko daje dan , seva sa svih strana opet nesto nailazi ali nama to sve uglavnom odvuce Dunav u Banovce tako da sumnjam dace biti nesto :kisa:
 
da ove reke **greška li im opasno vuku a kad je susa nikako da se probije kad nema vlage enznam zasto ali nesto ima!!ovde ako stigne to je velika oluja inace napolju mozes da spavas na travi bez problema da ti bude hladno za sada
 
Kod mene je prošlo nevreme. Bilo je relativno kratko i cenim da baš nije mnogo kiše palo. Uglavnom brzo je prošlo i izgubilo je mnogo u intezitetu naspram recimo Sombora.
 
kisa :sta:. Nisam gledao ali danas bilo preko 30. Pojeo sam tonu hleda u spriceru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh