Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
predanje kaze,
da udovica mora da iscupa krst sa groba i da ga baci u bunar,taj obred ce rasterati zle duhove i dozvati spas u vidu kise.
 
Kod nas tek danas popodne malo prosusilo u njivama,mada kad sam bio oko 3 sata jos bilo na nekim njivama po prilicno mokro. Kukuruz raste kao iz vode,na mojim njivama zatvorio redove.
 
Robert je sve objasnio oko krsta tako da nemam sta da dodam.Inace covek je skocio sa mosta na pola puta Basaid- Novi Becej.
 
E to za kaktuse nije losa ideja! Ako ovako nastavi drugo i necemo moci uzgajati! Onda bar da mi budemo prvi u biznisu! :zli: :haha: :sta: ::samo bes:: ::samo bes::
 
kiraj je napisao(la):
Robert je sve objasnio oko krsta tako da nemam sta da dodam.Inace covek je skocio sa mosta na pola puta Basaid- Novi Becej.
Kod nas seprosle godine jedan lik obesio o krst u sred atara!!!! Zato nemamo ni krivog od kise! :zli: :zli: :zli: ::lose:: :udri: :udri:
 
ljudi jel ima negde oblaka ili kise na severu vojvodine?u noci najavljuju kisu u vojvodini pa ako padne nesto... :kisa:
 
koliko ja vidim strašna oblačnost se spušta ka severu naše države tj, ka Subotici iz pravca Mađarske.Bar se tako kreće taj oblak u poslednjih tri sata.Širine je taman da poklopi celu vojvodinu,a nadam se i Srbiju
 
ja sam gledao na www.sat24.com i vidim da se gadna crna oluja ili nesto crno sprema da zahvati celu vojvodinu pa ako ce biti nesto videcemo samo da nepadne grad ili nebude neka oluja :kisa:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh