Vogel&noot soil solutions

ми имамо стари равњак л950(није на продају), четворобразни с точком и без предплужњака и у овој сушној години веома лепо иде јер од тањирања нема ништа па смо све орали, плитко наравно. оно што ме чуди код л модела је колико слабо на око изгледају али су ипак веома чврсти. рођак пре пар година преполовио немца равњака такође четворобразног са трактором од 120кс који је изгледао 4 пута јачи конструцијски а истог су годишта оба плуга.

послато са sm-a520f уз помоћ тапатока
 
Cene vogel ravnjaka su koliko su i novi placeni oko 2000 godine kada su masovno poceli da se prodaju kod nas. Cene su takve jer su trazeni, ne vidim drugi razlog. Jeste da lepo ore, ali nista bolje od drugih.

@Bojan Sudarski
Oracu sa 2 brazde, a kupujem 3 brazde jer hocu za koju godinu da kupim 120ks traktor pa samo namontiram 3 glavu i imam odmah plug za 120ks.
 
Kolega mnogo ljudi je preslo sa imt plugova na vogel ne probajuci druge proizvodjace,kupio jedan u selu i svi za njim...
Daleko od toga da ne valja...
 
Ја не могу да се сетим тачно колико смо платили овај наш равњак али ми се чини 1200 или 1500€, прошле године у паланци л950 равњак са 4 бразде,точак,предплужњаци и високи клиренс цењен 2500 па продат за 3 сомића (у исто време два шефа видали па почело ценкање па лицитирање )

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ja kad je nešto farbano ni negledam,jako je retko da je nešto izremontovano kako Bog zapoveda pa onda ofarbano ,takve stvari se ne prodaju.izvinjavam se za off
Moj prijatelj drži sve mašine top,za svaku mašinu ima napravljenu farbu po uzorku,čim se negde nešto ogrebe ili zarđa odma ide na sređivanje nema improvizacije i više mi se tako sviđa a ne znači da je šminkan za prodaju.
 
Taj onda više vodi računa o gvoždju nego o sebi:osmeh: Ne kažem lepo je to al ne treba ići u krajnost...
 
Cene vogel ravnjaka su koliko su i novi placeni oko 2000 godine kada su masovno poceli da se prodaju kod nas. Cene su takve jer su trazeni, ne vidim drugi razlog. Jeste da lepo ore, ali nista bolje od drugih.

Evo cena Vogela iz novembra 1997.

19add4659b13c653fb9a7e4b5413c4d9.jpg


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Znam da on prodaje,ali to ne znaci da taj plug radi dobro.Pitao sam informativno

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ми имамо такав 4 бразде, лепо ради и лако се вуче

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ja imam takav plug samo 4 brazde. Ako su daske un400 onde su kao moje. Ja sam zadovoljan kako radi plug. Po meni bolje kupiti njega nego 757. Jos ima i ove tanjire koji su umesto pretpluznjaka, i to bolje zaorava masu nego klasican predpluznjak.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh