Voda i sistemi napajanja

Evo slike sad sam moro u garazu ici da slikam zaboravim jbg.Kupljene u poljoapoteci u Petrovaradinu moracu jos koju uzeti posto sam uzeo samo 2 da bi vidio kako ce se pokazati.Ja sam zadovoljan.
koke-031.jpg

Ja kupio 10 komada da ih pojim preko zime kad pocne voda da mi smrzava u zutim pojilicama 100 dinara komad u Titelu u poljo apoteci.Ove se lakse odmrzavaju i grickaju.

n4uwyo.jpg


1hzd4g.jpg
 
U druze kod tebe sve izgrickali evo vec par dana su kod mene u opticaju i za sad nista (moram opet napomenuti da ja svojima dajem grancice da grickaju pa im plastika nije interesantna)
 
I ja mojima dajem obavezno grancice (mladare),ne zbog pojilica vec ne glodju nista po kavezu a i zbog samog zdravlja kunica.Sto vise prirodnih sastojaka u ishrani sve zdraviji zekani!:ppozdrav:
 
29crou9.jpg

Evo stiglo danas sa e-baya. 3$ za 5 komada. Ako dobro računam to je cca 256 dinara.
Jako sam zadovoljan kvalitetom.
 
A pa drugar lepo:bravo:,a da li ti je sistem pod pritiskom(seoskim)ili je na neku bocu od vise litara vode,i da li curi jako kada ih kunic dira,tj pije?
 
Ja imam isto ovakve niple, zadovoljan sam sa njima, ali t komadi koji su dosli sa njima su bas smece, lako se lome.
 
Poslednja izmena od urednika:
A pa drugar lepo:bravo:,a da li ti je sistem pod pritiskom(seoskim)ili je na neku bocu od vise litara vode,i da li curi jako kada ih kunic dira,tj pije?

Spojeno je na kantu od 15 litara. Nije veliki pritisak taman lipo teče. Danas sam na sve kaveze stavio ove niplice. Pratio sam malo da li piju kunići i bilo je sve ok.
Istina je šta kaže kolega da su T komadi lošije kvalitete, ali njih mi je lako zamjeniti.
 
Spojeno je na kantu od 15 litara. Nije veliki pritisak taman lipo teče. Danas sam na sve kaveze stavio ove niplice. Pratio sam malo da li piju kunići i bilo je sve ok.
Istina je šta kaže kolega da su T komadi lošije kvalitete, ali njih mi je lako zamjeniti.

Sve je OK samo možda da razmisliš da bijelo crijevo zamjeniš sa crnim (neprozirnim) razlog alge, o tome je već bilo govora i ima smisla.
LP exsa
 
Mislis da u crnom crevu nema algi ? Ili ih ti samo nevidis pa mislis da ih nema ?
 
Neću da pametujem,ali exsa je u pravu.Iz iskustva:u providno-belim pojilicama mi se pojaviljivala alga celog leta,stalno sam ih morao čistiti a u neprozirnim,tamnim nije bilo ništa!
 
Jednostavno algama treba svjetlost da bi rasle...kao i svemu drugom...
Lep pozzzdrav
 
Nazad
Vrh