Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
Enti kada dodajes fotografije sa Dodaj.rs kopiraj treci kod ''Kod za forum (sa pregledom)'' :ppozdrav:
Kod tebe stalno neka jagnjad, stalno jagnjenje, jesili ti siguran da drzis W :osmeh: nesto mi te tvoje ovce imaju veliku produktivnost sa obzirom da su W:cvetic:
Taj Colicev fino napreduje ako se uzme da je rano odbijen od majke, fino jagnje, fino (od koga je ne cudi me)
 
Sta da vam kazem, ima se Wirtemberg moze se :haha:

Inace, sad ovi trenutno od njih 4 samo se 1 obliznila, i to ona "masinka", ove tri su jedna prvo a dve drugo jagnjenje, osim ove sto se prvi put jagnji ove tri su se jagnjile i jesenas. Ovaj malac sto se ojagnjio pre neki dan je unuk od "masinke" a njegova majka je ojagnjena u Septembru 2010, prvi put se ojagnjila prosle jeseni tj 2011 i sad opet i tad i sad po jedno...

Znam ja to sta treba da se kopira ali vidim na svim drugim mestima se bez problema postavljaju normalne fotografije i mnogo lepse izgleda i normalnije i funkcionalnije samo se u ovom delu "stroje" slike ja sam ubedjen bez potrebe jer cisto sumnjam da jos neko koristi onu obicnu staru konekciju preko tel linije...
 
Ma nema veze sto je samo jedna od cetiri se obliznila, vazno je da su policiklicne cisto da se razuvere neverne Tome. Razlog manjem broju blizanaca je veovatno i slabija ishrana u toku zime. Vidim da bolju plodnost nemaju neke viskoko plodne rase i njihovi melezi a u zvezde su kovane. Eto sta one daju u normalnim uslovima, a sta daje W :osmeh:

Sto se tice slika, prvi ja imam bezicni internet i kada mi je slab signal pola sata ucitavam slike sa teme koja ima dosta slika npr sada je aktuelna ''kukuruz 2012'' zato se na ovcarstvu postavljaju slike sa umanjenim prikazom i tako ce biti i nadalje, naucite se vec jednom.
 
Ima li Žika Paunovića na ovom forumu?

---------- Poruka napisana u 14:05 ---------- Prethodna poruka je at 14:01 ----------

Sa njim sam u kontaktu i upravo je on zahvalan zasto cu da se preorijentisem za W
 
kaze redovno jagnjenje,brz prirast i velika kilaza samo w ima???na pasi ali lucerka izjutra i zobna slama navece???
 
Moj Virt ovnić,starosti oko 4,5 mjeseci:






img3576e.jpg


 
Poslednja izmena:
kolege ja kupih Vitemberg ovnica star 3 meseca tezak 45 kg imam 5 pramenki . dal je pametna kombinacija ¨?
 
Nazad
Vrh