Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja



---------- Poruka napisana u 00:31 ---------- Prethodna poruka je at 00:18 ----------

znaci drugari poslao sam vam slike jesen,zima,prolece,a evo i leta,nema lazi nema prevare slikao sam ovce cim sam osisao,bato mora jos proci vremena da dospem na Dekijev nivo ipak je on dr za W,sto se tice zenkice kojoj nisam kupirao rep ,to je iz tog razloga sto je na rodjenju bila slabasna,nisam mogao da pretpostavim da ce izrasti u ovakvu lepoticu,pogresio sam mada su mi rekli svi da sada to uradim ali ja sam odbio vruce je ima puno muva itd ne zelim da je mucim,za jagnjad Savo neznam koliko su teski ,ali kicma je trpela dok sam drzo ovu najstariju zenkicu,ona je 4,5 meseca,ovoj srednjoj je 3,5 a malcu je tu oko 3,hvala na pohvalama trudimo se
 
hvala Bato na lepoj reci,pa to i jeste beli safolk ukrsten sa mojim w ovcama :) veliki pozz

---------- Poruka napisana u 23:46 ---------- Prethodna poruka je at 23:45 ----------

pardon baricki safolk
 
Misko mi rece da ih slikam sa mesec dana, ja se izvinjavam sto kasnim 1dan, valjda mi nece zameriti :haha:



sutra ih sastavljam sa ostalim ovcama da bi jaganjci mogli da prolaze da jedu (posto iz ovog boksa nemam tu opciju)
 
Poslednja izmena od urednika:
kolega koji mi je trazio vunu od w pre pola godine neka se javi na pp ja sam zaboravio koje u pitanju ali sam vunu ostavio moze je uzeti
 
Nazad
Vrh