Video igre sa temom poljoprivrede

Зато што је мапа коју добијеш у игри и њиве су величине од 0,5ха па до свега 25 ако се не варам и њих имаш најмање, а ово што ми играмо у милтиплејеру су кастом мапе и огромне су.. можеш да играш и синглплејер на истој тој мапи, али која је поента када нећеш успети да посејеш ни 10ти део, јер ти време раста и сазревања производа не дозвољава да радиш на огромним мапама, као што се ја играм на овој америчкој која ето има свега 12500 хектара...зато кажем да је мулти много бољи од сингл....

- - - - - - - - - -

500мб ти је демо...
 
Vidi ovako ja imam zip fajl za instaliranje igrice koji sam ja koristio za mene i on je od 2,82gb u njemu ima i krek znači kompletan je ja sam instalirao odatle igru u principu isto je sve i sa originalom samo prilikom prvog pokretanja treba da ubaciš važeći ključ ja sam originalni ključ kupio preko steama koštao me je 1500 dinara i ubacio sam njega tako da mogu da igram i multiplejer. E sad ako znaš kako da ti pošaljem toliki fajl ti mi objasni i ja ću ti poslati tako da znaš sigurno da je sve ok. Pozdrav.
meni ovaj radi dobro, poceo sam karijeru, ubacio mod torpeda 75:osmeh: i grafika mi ja na najjacem, mogao bi i sa ovim MP da igram ali bi morao da imam onaj kod od nekog ko ima orginal a ne igra MP
 
Galicije ali ti kažeš da je multi bolji od singl samo zato što se igra na ogromnim mapama ali može da se igra i multi na manjim mapama i da bude isto tako zanimljiv ja imam dedicated server i igra nas 10 zajedno a mapa ima 150 hektara ali ima i svinje i bikove uz originalne životinje i igramo sa more realistic modovima pa nemože baš tako lako da se obradjuje toliko površine i igra je što više približena realnosti
Alen teško da će ti neko dati originalni ključ da igraš mp jer su svi i kupili igru samo zbog tog ključa da mogu da igraju a dva igrača sa istim ključem nemogu da igraju u isto vreme
 
nije los single kad imas love, ja sam iskoristio onu foru da namestim da imam para koliko hocu i sad kupujem sve redom i obradjujem
 
Нисам најбоље објаснио и наравно да није бољи само због великих мапа, већ се много брже послови обављају, ако вас има више, а самим тим се и брже напредује, а и некако је забавније играти игру са више људи и чути се преко ТС....

Које од МР модова користиш?

Ја сам поскидао углавном све прикључне машине које сам могао наћи, а да нису прерађене од игре, јер ме нервирају текстуре, које су доста лоше, од момака који праве своје модове..тако да прилико сејања примера ради, користимо огромне кејс сејалице захвата 20так метара, које не дозвољавају већу брзину од неких 15км/ч иако рецимо имаш трактор који није МР...једини је проблем што је само један велики комбај МР изашао и то је лексион 770 MS modding групе, али пошто је ово америчка мапа њих не користимо нажалост, већ само кејс и ЈД машине...

modhoster.com сајт са модовима, коме тебају...
 
Ima još dobrih sajtova osim modhostera mi igramo sa manjim mašinama i sa malom mapom jer sa MR modovima nemože da se obradi puno njiva a umesto TS koristimo skype uglavnom igramo sa masey ferguson JD i NH traktorima a kombajne koristimo Zmaj i Bizon ostale mašine kako koje mešamo da bude zanimljivo nije interesantno ako su sve od istog proizvodjača.
Alen smisao igre je da počneš sa malim mašinama pa da zaradjuješ za veće i da se postepeno proširuješ ako odmah ukucaš pare koji je smisao svega toga.
E da i obavezno koristimo damage mod tako da mora da se pazi sa mašinama jer ako je previše oštetiš nema vožnje dok se ne popravi a popravke su poprilično skupe
 
Јел то играте војводина мапу?

па и ми користимо различите марке, само сам дао пример за сејалице...



ово је сликано када сам се прошлегодине поновио титанијум модом кејс 9230 аксијал флоу
phdr.png
 
Ma kakva vojvodina ravna ko daska svaka njima čast na izradi mape ali to je za mene previše monotono sve ravno i pravno trenutno igramo neku brdovitu mapu .
kad nam dosadi mi se prebacimo na jednu jako malu mapu mislim da je 15-20 hektara a igramo isključivo sa imt i malim mašinama posle kad i to dosadi mi promenimo na neku drugu i tako u krug bitno je da se zabavljamo a koja je mapa to je manje važno
 
који су по теби најбољи модови трактора и комбајна...

моја топ три трактора
AGO FENDT 724 vario
AGO JD 7280R serije
IHC 1255XL ne znam ko ga je odradio al svaka mu cast...

SFM Modding lexion 770 i novi 780
John Deere 2058 v 2

мање нажалост нисам терао сем оних из игре а то су дојц фар комбајни...
 
Traktori
fendt 936
JD 8360
i tako još po neki od tih većih a od manjih
Ford force od NI Modding
IHC od DZN
i tako ti
kombajn koristimo za veće mape lexion 770 i mislim da je najkompletniji
 
контест 936 варио, добар је, али рецимо лоше је одрађен звук у кабини, мало има специјализација...

да најкомплетнији комбај у игри је лексион 770 и 780 је добра, то је у ствари исти само има нову шминку....
 
Da tačno ali nekoristimo verziju sa kontesta već ima v2 neznam gde sam skinuo i sredjen je zvuk ali opet ja prednost dajem JD 8360 nekako mi je bolji.
Za male kobajne mislim da su bizonovi neprikosnoveni odradjeni maximalno imaju čak i dizanje i spuštanje vitla na hederu da nepričam o varijanti da sam nabacuješ sečku ili nešto slično.
 
ја имам ето привилегију да тестирам AGO modding неке модове, и овај његов нови фендт 936 варио је врхунски одрађен...јд 8360 је исто тако одлично одрађен....

ај дај линк одакле скидаш те мале комбајне....
 
kako to misliš nemožeš da sadiš na početku pa jesi li uzeo sejalicu koja može da seje kukuruz jer od originalnih sejalica samo jedna može
 
Nazad
Vrh