Vesti-novosti-obavestenja

Daj pojasni tu jedinicu ja bih na popravni ako može da naučim za 5*. Ja kad neznam ne stidim se da pitam. :veseljak::
 
bili smo mi na pavlovica mostu pre par godina zbog male cene svinja.poslase dva autobusa specijalaca ,naoruzali ih do zuba ,jedva hodaju.razjebase nas za pola sata i nikom nista.nema u nama poverenja i sloge -DZABA.bicemo mi radnici na tudjem posedu i nasoj zemlji. :zli: :sjasi: ::samo bes::
 
Rodja je napisao(la):
bili smo mi na pavlovica mostu pre par godina zbog male cene svinja.poslase dva autobusa specijalaca ,naoruzali ih do zuba ,jedva hodaju.razjebase nas za pola sata i nikom nista.nema u nama poverenja i sloge -DZABA.bicemo mi radnici na tudjem posedu i nasoj zemlji. :zli: :sjasi: ::samo bes::

Jaoj, zašto mi ovde u Caribrod nemamo takve traktore kao vaše sa 300ks i potrebne merdevine da stigneš do volan, pa nek pošalju specijalneprofesionalce da nas razjebu. Jel znaš šta je napisao jedan pisac dok je bio živ.

Boj ne bije svetlo oružje,
već boj bije srce u junaka.

To u prevodu znači: Kad krene mržnja da te vodi a bes goni. Ja mislim da smo u ovoj trenutnoj situaciji svi nervozni i besni. :zli: :udri: :veseljak::


Jedna lasta ne čini proleće.
 
Ma ima mi da sviramo i da igramo ko oni ciganski medvedi, samo dok nam ugreju ploču i stave lanac na nos. :ppozdrav:
 
videcemo sta ce biti sa cenom zita,(koliko ce nas izaci (da istraje) na ulicama) _SRBIJE.ja sam optimista,ako bude dobro organizovan protest pravda ce pobediti.ja sam samo rekao sta je se desilo na mostu posle 15 neispavanih dana.uvek ima onih kojima nije bitna cena svinja i psenice.obicno kazu =ja imam smo 50 ari ili ja ne tovim ove godine,samo za sebe.tako su i vojvodjani prosle godine u bg uprskali motku.sve je lako pricati dok ne udjes u sukob.ja nisam toliko uticajan usvom mestu da bih pokrenuo stvar, ali sam zbog trenutne situacije koja se vuce godinama ogorcen do srzi.ne trebaju meni subvencije -hocu paritet cena.casti me sa mojim parama-to ne pije vodu. :nono: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh