Vesti i obaveštenja


Citat dela teksta sa FB, da znaju ljudi šta je na linku

На седници Владе Републике Србије усвојен је Нацрт закона о изменама и допунама Закона о накнадама за коришћење јавних добара којим је прописано да се накнада за одводњавање које се утврђује за 2023. годину умањује за 50% физичком лицу и предузетнику - власнику, односно кориснику земљишта и објекта на мелиорационом подручју који се бави пољопривредом.
 
Rešili odmah nakon roka za plaćanje trećeg tromesečja.Višak uplaćenih sredstava neće nikada vratiti nazad.
 
Otac ima više uplaćenih sredstava kod njih.Zvalo se i dobile instrukcije za povrat više uplaćenih sredstava.Pošalje se zahtev na e mail, ako se dobro sećam uplati i neka taksa.Nikada ništa od toga, kada smo ih ponovo kontaktirali dobili smo odgovor da je zahtev odbijen, kako, zašto i zbog čega nikada nisu rekli ni usmeno niti pismeno.
 
Ja sam platio i treće tromesečje kada sam sve plaćao jer su rekli da nemaju nikakve instrukcije i da će nas obavestiti, tačno su nas i obavestili nakon nedelju dana. 😂
 
Ne moraju vraćati ali bi bilo korektno da prebace za 2024. mada je bilo govora da se ovaj namet ukida u narednoj godini.
Uvešće sigurno neki novi.
 
Како бре не морају враћати, па по тој логици, онда ни у радњи не морају да ти врате кусур?! То је класична крађа, јбт када ти, њима дугујеш шаљу извршитеље, а кад они дугују пуј пике не важи или, ко те јебе што трчиш пред руду. Од 2024 се укида али како сам прочитао има ту нека граматичка цака да ће појединцима и даље наплаћивати.
 
Nazad
Vrh