Vesti i obaveštenja

Na žalost, ne znam za koju je ovo temu, moderatori neka prebace gde treba, liči mi na vesti i obaveštenja.
U ovom videu ću prikazati pregled dosadašnjih recenzija mehanizacije koju sam dobijao na testiranje a nije bila u mom vlasništvu, napravio sam mali tutorijal za nove pratioce i zanima me koju mašimu bi hteli da testiramo u 2022. godini ? Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2021. youtube.radoslav adamovic
 
U ovom videu je objašnjenje za anketu i tutorijal kako glasati. Takođe sam objasnio neke stvari oko uvođenja članstva... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2021. youtube.radoslav adamovic
 
Ako sam dobro čuo i razumeo vlada sprema 55 miliona evra da pomogne poljoprivrednicima 12000 din po Ha.......to je bilo u vestima u 16h na B92.....da ne kažete da sam sanj'o....... :sta:
 
Alaj cemo mi to iskijati petostruko!

Neka vlast smanji uzimanja, ne trebaju oni nama nista davati. To neka ostave sebi, ionako im gladna usta vecito
 
Ma to su mogli dati davno . Pare su imali i mozda odvojene nego je neko reko ne davati nista do pred izbore . To je klasicna kradja koju ce preokrenuti u poklon kad je narod glup.
 
Nazad
Vrh