Vesti i obaveštenja

Da li preko Iparda možeš da konkurišeš za traktor od 50-80KS
 
Исто сам видео доста YTO 504 и LOVOL Утрине, Кавило, Гунарош. Изненадио сам се колико их има.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Исто сам видео доста YTO 504 и LOVOL Утрине, Кавило, Гунарош. Изненадио сам се колико их има.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
A koliko traktora tih tamo nije imalo nalepnicu prosperitati?
 
Dovoljno je reći samo... Kurir...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Сад ми паде на памет, зар нису пре неколико година претили да ће контролисати гориво у аутомобилима, тракторима и осталим моторним возилима на присуство маркера у гориву?
У циљу спречавања шверца и тако то...
Јуче, док сам био у једном селу изненађујући број трактора је прошао поред мене а за њима мирис не знам чега ал нафта није.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Сад ми паде на памет, зар нису пре неколико година претили да ће контролисати гориво у аутомобилима, тракторима и осталим моторним возилима на присуство маркера у гориву?
У циљу спречавања шверца и тако то...
Јуче, док сам био у једном селу изненађујући број трактора је прошао поред мене а за њима мирис не знам чега ал нафта није.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Nama što proizvodimo suncokret možda se i isplati ta situacija, povećaće se potrošnja jestivog ulja, skočiće cena sulje a ulice će mirisati na kokoce... :haha: ::novac:: ::novac:: :sjasi:
 
Знам да има једна преса за хладно цеђено сунцокретово уље у мојој околини.
Сви старији трактори раде на то. Видим га на километар у њиви кад закуља дим.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Свако ко има екструдер већег капацитета не зна шта ће са уљем. У фирми су продавали уље за даљу прераду за 60-так динара литар.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Kako ne razumeš.Proizvođač i podnosilac zahteva ne smeju biti u vezi;)
Samo pišu o tome jer se izbori približavaju.Jednostavno-ipak se okreće.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh