Vesti i obaveštenja

Umesto da sankcionisu pojedince,moderatori ukidaju teme,i tako kaznjavaju sve ostale ::lose::
 
E o ovome smo dugo vremena polemisali da do ovoga nikako nebi smelo da dodje da se upletu u celu ovu pricu sa UAE nasi tajkuni .
Kakvi izvodjaci radova tj vrsioci usluga itd bre imace svoju kompaniju radili bi sami zemlju koja ce biti njima na raspolaganju kakav mk komerc kakvi bakraci to je neka prevara u pitanju.
 
Ja znam samo da na tu drzavnu zemlju bi trebali imati jednako pravo svi da licitujemo, medjutim ocigledno da nije tako vec vojni specijalci ove drzave teraju nas sa njiva da bi dali nije bitno kome, a ovamo se prica da se mladi ljudi vrate na selo i bave poljoprivredom,pa kako kad ti i zemlju otimaju a ti o tome ne mozes ni na forumu da se pozalis jer su ukinuli temu i tu pocinje demokratija
 
Na konto ove price hteo bih dati zamerku moderatorima i svim ostalim koji uredjuju ovaj sajt da su vrlo vesto ukinuli temu
o protestima i protesnoj voznji koja je upravo proteklih dana bila u opstini backa palanka te su nam tako uskratili pravo da o tome obavestimo ostatak forumasa pa bi ih molio da se ta tema vrati jer je vrlo bitna i bice sve bitnija a da iskljuce ucesnike koji lupaju gluposti a ne da potpuno izbrisu najposeceniju temu i verujem da ovaj forum prate i na njega uticu izgleda i mnogi nepoljopoljoprivrednici hvala

ubaci u ovu temu i to spada u neku vrstu vesti
 
E dobro su se setili da se to resi . A gde su ostala javna preduzeca strasno koliko se tu para sisa. Koje sve automobile su imali ovi u zeleznici gde je spisak neki kad ce biti ta licitacija ??
 
Ma ovi igraci su gori cak i od Nemaca,licno mislim da i posleva dva rata imaju malo vise dostajanstva neg ovo urednistvo,al sve opcije su ukljucene,velika lova je tu u pitanju.
 
Taj tekst je sasvim korektan cak ukazuje na probleme poluprivrednika,ja konkretno mislim na blicove tekstove,.
 
Па питао је ко се крије иза власништва, а Немац се уредно пријавио као власник. До душе, може се рећи скоро свих медија. Једино их ови наши зезнуше за Вечерњак.
 
Е оне вести о јабукама, шљивама и слично тек сад има да читате

http://www.glassrpske.com/novosti/srbija/Ukinuta-Agencija-za-hemikalije/112968.html

ови стварно немају компас ... од 200 агенција они ову која брине о здрављу ... одо да се региструјем ко дистрибутер ДДТ за Србију...
 
Nazad
Vrh