Vesti i obaveštenja

Ovo što nam rade ovi "zapadnjaci" prevazilazi svaku meru!

http://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=694239
 
Sta smo trazili to smo i dobili...postali smo robovi EU. Nista Srpsko nevalja, moracemo da uvozimo njihovu hranu ili da rasprodamo nasu zemlju strancima posto mi nista ne znamo, ocigledno ... ma ove Beogradjane treba *ebati...ej Srbijo
 
Па ти бре реши проблем, београђани криви. Још то да јавиш Медведеву да не брине човек.
 
Malo sam se nasalio vezano za prethodne postove u kojima se oplelo i drvlje i kamenje po zapadu i tome kako oni svesno i namerno unistavaju nasu poljoprivredu i stalono pronalaze razne nedozvoljene materije u nasim poljoprivrednim proizvodima, a kojima po nama nista ne fali, i to sve sa ciljem da bi mi uvozili njihove proizvode.
 
Па ти бре реши проблем, београђани криви. Још то да јавиш Медведеву да не брине човек.
Svaka cast izuzecima.Mislio sam na komentare ispod teksta u objavljenom clanku.Sve i svasta pisu, uglavnom pljulju na sve sto je proizvedeno u Srbiji i ima veze sa srpskim poljoprivrednikom.
 
Солидан део Београда зависи од села. А доконаши, ко доконаши, нема везе одакле су.
 
A i nasli su solomonsko resenje-drveni klin.Izem ti drzavu i rukovodece organe,nisu se pomakli dalje od stapa i kanapa ::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::
 
Sad ima da budem kao seik,samo da neko ne zapali potok.Batalio sam voce mozda ima nafte kod nas u selu,jel ima neko burgiju za zemlju:haha:
 
Да ли је у питању политика на локалу или долази са врха власти, у сваком случају устремили су се и на последње добро код на у земљи, институт за ратарство и повртарство Нови Сад.
Подсећам да је ИРП фирма која врхунски послује али је и заговорник Србије без ГМО. Коме то смета?
Како сазнајем од њуди блиски института од формирања нове градске власти на институт су почели да долазе и запошњавају се људи, врло скромних захтева, плата од пар стотина хиљада дин до нових пословних аутомобила , да би све кулминирало фалсификовањем оставке досадашњег вд директора Малешевића.
Колико видим, по обичају наши медији ћуте, а мислим да би ми сви требали да знамо шта се дешава са нашом еминентном семенском кућом.
Ако неко зна више нека не ћути, тиче се свих нас.

http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/no...ra_377737.html
 
Možda je totalni:off_topic:,nisam znao gde da ubacim,ako je tako neka moderatori premeste gde treba
Radim blizu dva hektara zemlje pod zakupom i najverovatnije ću morati sve da preorem i presejem-razlog izlivanje reke Ibar oko 4-5 km uzvodno od Raške.
img201303150951361.jpg


img201303150951271.jpg


img201303150951141.jpg

Parcele su male oko0,25-0,5ha i sve su uz korito reke tako da je sada poropljeno skoro sve.
 
Туга. Ово је као случај са доловима код нас, када је нормална година увек највише дају а ако надођу подземне воде сама штета.
 
Ozbiljno se prica da ce vrsilac usluge za obradu parcela koje ce po medjudrzavnom sporazumu pripasti kompaniji iz UAE, Al Dahri, pruzati niko drugi do sam MK Comerce. Do sad su ovakve informacije na kraju bile i tacne jer dolaze iz dosta pouzdanih izvora. Mi u nasoj opstini imamo malo specificniju situaciju jer se drzavno poljoprivredno zemljiste nudi bez bilo kakve licitacije. U pitanju je oko 3500 ha zemljista koje je do sad kao korisnik vojska RS davala u podzakup raznim tajkunima, a izmedju njih i MK Comercu.
 
Ozbiljno se prica da ce vrsilac usluge za obradu parcela koje ce po medjudrzavnom sporazumu pripasti kompaniji iz UAE, Al Dahri, pruzati niko drugi do sam MK Comerce. Do sad su ovakve informacije na kraju bile i tacne jer dolaze iz dosta pouzdanih izvora. Mi u nasoj opstini imamo malo specificniju situaciju jer se drzavno poljoprivredno zemljiste nudi bez bilo kakve licitacije. U pitanju je oko 3500 ha zemljista koje je do sad kao korisnik vojska RS davala u podzakup raznim tajkunima, a izmedju njih i MK Comercu.
Na konto ove price hteo bih dati zamerku moderatorima i svim ostalim koji uredjuju ovaj sajt da su vrlo vesto ukinuli temu
o protestima i protesnoj voznji koja je upravo proteklih dana bila u opstini backa palanka te su nam tako uskratili pravo da o tome obavestimo ostatak forumasa pa bi ih molio da se ta tema vrati jer je vrlo bitna i bice sve bitnija a da iskljuce ucesnike koji lupaju gluposti a ne da potpuno izbrisu najposeceniju temu i verujem da ovaj forum prate i na njega uticu izgleda i mnogi nepoljopoljoprivrednici hvala
 
Nazad
Vrh