Vesti i obaveštenja

A sta ce biti sa onima koji imaju kablovsku ili total? Da li su oslobodjeni pretplate ili nisu?
 
Ma mozes da imas sopstveni satelit i tv stanicu ali pretplatu ima da placas . Nikolic je obecavo ukidanje a sad ono jos gore ,cak i neki strucnjaci iz evropske unije savetuju ukidanje rtv pretplate ali opet ce se nakaciti na budzet. Po mome ukidanje drugog programa prvi nek se bavi informativnim programo posto samo to i znaju i ako nemogu sami sebe da finansiraju sa reklamama i sponzorima katanac .kad su stavili na onolike firme i gigante nek i ovde stave a u pm sta cede ljudima dusu vise ~~!!!!!
 
pa kako da se održe od reklama kada sav termin za reklame kupi đilas na početku gorine za siću pa ga onda on preprodaje za ohohooooooo
 
Sto se tice ovog modela naplate tv pretplate javnog servisa nikako mi se nesvidja i ako nemogu naci bolji nacin finansiranja neka ukinu RTS.
 
Donosi se stvarno novi zakon o rtv pretplati vec ovih dana ,nije nikakvo uzaludno caskanje .

- - - - - - - - - -

A sta su odlucili za struju i oko nje je bilo polemike otpisuju se kamate duznicima a i ide na rate ko ima dug ???
I predstavljen je najnoviji model lamburdzinija ali naravno traktora .
 
I to si u pravu :zli:

Zanima me sledece da mi pojasni ko je bolje upucen . Posto je ukinuta carina na vozila iz Eu itd itd na veliki broj doduse samo manje kubikaze ispod 1000 i preko 3 000 placaju ,koje su jos dazbine na carini ?? Dalje me zanima kad se prvi put registruje vozilo to sto bude uvezeno u Srbiju jel se placa porez na prenos vlasnistva mislim da ne jel tako a koji onda porez naplacuju pri toj prvoj registraciji posto znam da idu neke takse i porezi dodatni ??
 
I to si u pravu :zli:

Zanima me sledece da mi pojasni ko je bolje upucen . Posto je ukinuta carina na vozila iz Eu itd itd na veliki broj doduse samo manje kubikaze ispod 1000 i preko 3 000 placaju ,koje su jos dazbine na carini ?? Dalje me zanima kad se prvi put registruje vozilo to sto bude uvezeno u Srbiju jel se placa porez na prenos vlasnistva mislim da ne jel tako a koji onda porez naplacuju pri toj prvoj registraciji posto znam da idu neke takse i porezi dodatni ??
placate pdv na cenu koja pise u fakturi(koja dolazi uz ostalu dokumentaciju sa autom na carinu)...troskove spedicije i to je to manje vise...porez na prenos apsolutnih prava se ne placa jer je uvoz i auto ide na vase ime...placate samo registraciju kao sto bi platili za vozilo koje je vec reg samo u ovom slucaju se placa i saobracajna,nalepnica i tablice
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Nazad
Vrh