Vesti i obaveštenja

Dolazi li neko na sajam poljoprivrede u Sabac?Sajam se odrzava 01. i 02.03.2013. u Sapcu.
 
Ja sam bio prosle godine,nije kao NS sajam ali ima sta da se vidi.Ko dodje neka me potrazi na ZP standu:ppozdrav:
 
Ja sam cuo da su navodno pod uticajem nekih stranih sila mislim konkretno Rusije da su antene morale biti razmontirane i uklonjene . E sad nemam pojma ,jel zna neko dali su sklonjene ???? Tu su i neki jaki magneti nisu samo ti odasiljaci bog ga pitaj sta sve ...
 
Ja sam cuo da su navodno pod uticajem nekih stranih sila mislim konkretno Rusije da su antene morale biti razmontirane i uklonjene . E sad nemam pojma ,jel zna neko dali su sklonjene ???? Tu su i neki jaki magneti nisu samo ti odasiljaci bog ga pitaj sta sve ...
u zadnji par godina drasticno se povecao broj neuroloskih oboljenja u Srbiji e sad dal ima to veze ili ne...
 
Au strasno suzbijanje svih koji su pokusali da proizvedu besplatnu energiju , suzbijanje mogucnosti potpunih lecenja nekih bolesti vec zalecenja uz naravno konstantnu konzumaciju lekova samo da bi farmaceutske kompanije imale stalan profit,a pritom jos i stvaraju stalno nove bolestine . Na to se sve i svodi moc i kontrola !!!

- - - - - - - - - -

CC smrdljivi SAD i masoni ,sve je isplanirano . Evo ovo na kraju o depopulaciji ljudi tj . vestackoj sterilizaciji muskaraca i zena radi smanjivanja populacije itd . ccc Sta reci kao jedinka ,pokoriti se sistemu i cutati ,svesno se trujemo svesno usvajamo stvari koje nas unistavaju itd itd ...
 
Ne treba da se cudimo kako nam je i zasto nam je tako, kad nas ne zanima realnost, dali stvarno ima ili nema aflatoksina vec trazimo krivca u nekome ko je to postavio na videlo! Vecinu ne zanima dali cemo crknuti u skoroj buducnosti vec zasto je sve ovo trebalo na ovakav nacin da izadje na videlo. Nebitno ko je sve pokrenuo. Bitno je to da neko treba debelo da odgovara za sve ovo!
 
Pa kad su ga optuzili za nadrilekarstvo to bi trebalo znacitki automatsku zabranu zeolita ,sto naravno nije slucaj naprotiv priznat je svugde .I zbog toga stvarno strasno da covek zbog toga lezi u zatvoru . U kom obliku se kupuje zeolit za ljudsku upotrebu i gde ima da se kupi ???
 
A vidis vode ga kao dijetetski plroizvod .

- - - - - - - - - -

Jaoj sad gledam ove na rts u za rtv pretplatu ,kao uvode zakon ako neplacas redovno automatski ce skidati sa bilo kog primanja ili racuna sto imas .Lopovska banda kako ih nije sramota nek ugase ta sranja od televizije nista osim informativnog programa nemaju !! Za sta narod koji nema za hleba da placa toliku pretplatu cccc
 
Nazad
Vrh