Vesti i obaveštenja

Члан 16 баш прича о запошљавању :haha: Застава 2 :haha: ... ово је сјајно ...
 
Ako ovo bude proslo slobodno mogu da kazem da je prethodna vlast mala beba za ovu.Pa ove cene koje su navedene za prodaju i zakup su skoro iste ili nize od trenutnih trzisnih cena kojima se trguje.

Ovo u startu treba zaustaviti i organizovati se sto pre jer ce iz godine u godinu prodavati zemlju.Za par godina zvacemo se ARAPSKA VOJVODINA.
 
Ljudi jesmo mi svesni da u emiratima ljudi gladuju i rade za 15dolara mesecno na suncu od 70stepeni celziusa , zna se da su naftne zalihe polako do potpunog nestanka dosle , nece on doci ovde da bi unapredio srbiju kad moze da gleda kako svoj narod zivi . Nase rukovodsvo smatra nas kao stoku na klanici koji mirno i u tisini ceka da ga zakolju , a i siguran sam u to da te pare sto bi uvazeni gospodin sa kuhinjskom krpom na glavi platio (drzavi) zavrsio bi na necijim privatnim bankarskim racunima u stranim bankama i na kraju saopstili da nije uspela nijedna drzavna investicija od arapskih para jer ga nije bilo dovoljno .
AKO SAD NE STANEMO NA PUTEVE ODMAH ODOSMO U P.....U M.....U
 
Kupuju vreme dookoncanja ugovora !!!

Jos kao slag na tortu cujem neke glasine o hapsenju Miskovica ,kako je to jos jedna od politickih strategija u cije detalje necu da zalazim sad .E ako je to istina onda stvarno svaka im cast .
 
Kupuju vreme dookoncanja ugovora !!!

Jos kao slag na tortu cujem neke glasine o hapsenju Miskovica ,kako je to jos jedna od politickih strategija u cije detalje necu da zalazim sad .E ako je to istina onda stvarno svaka im cast .

Prava istina o svemu tome ce izaci na videlo posle jedno 10-15 godina, normalno ko to dozivi.
 
Zemljiste u Karadjordjevu nije vojno,nego drzavno dato na koriscenje vojski koliko ja mislim 1953god,a po zakonu od 2009 god to zemljiste treba da bude pod upravom Opstine u korist nas poljoprivrednika.Sam cin izdavanja drzavnog zemljista strancima krsi zakon o zemljistu kao sve ostale privatizacije o kojima je rec. Zato molim sve forumase da ne nasedaju na price medija i politicara kako je ovo drzavni projekt od nacionalnog znacaja, to jeste drzavni projekat al od politicko-ekonomoskog (leva ruka desni dzep) znacaja!!!!
 
veoma uskoro ce doci vreme kad nece biti pitke vode dovoljno, pa ce se voditi rat za pitku vodu a nafta nece biti interesantna,pa kad malo bolje razmislim hm.........dal je arapu uopste do zemlje i poljoprivrede ili neceg drugog iz srpske zemlje.......bunari batoooooo bunariiiiiii
 
Braco ko je nama kriv kad sedimo i zalimo se jedan drugom preko tastature dok oni sve ovo prate i tako nas ispituju da li se zaista bunimo ili se zalimo preko interneta. Da smo mi slozni pa lepo isteramo traktore blokiramo selu zemlju na nedelju dana pa kad bi gospoda videla da se narod buni i ne da svoje oni bi se mozda drugacije i ponasali! Narod je najveca sila u drzavi a politicari su tu zbog nas a ne mi zbog njih.
Stojim na raspolaganju svakom protestu postenog i radnog naroda, uvek sam spreman da podrzim protest protiv prodaje dedovine...
 
Poslednja izmena:
Jel slušate vi Dinkića.Pa on opet obećava neka direktna davanja poljoprivrednicima od novca šekijevog.strah me je da će biti isti scenario i da će ovi snalažljivi uzeti ovu šargarepu,čak sam i ubeđen u to.Dokle god je novac prvi na listi u sistrmu vrednosti nema nam spasa.
 
Nazad
Vrh