Vesti i obaveštenja

Al što jes jes , u normalnom svijetu se nigdje ne radi ratarstvo bez osiguranja. Samo šta bi bilo da su ovde svi osigurali , osiguranja bi def. bankrotirala iste godine .
 
U klasicnom paketu osiguranja nema osiguranje od suse,kod nas je osiguralo preko 95% ljudi svoje useve i tu spada,grad,pozar i poplava.MISLIM,nisam siguran ako hoces da ubacis i susu u taj paket da se to dodatno placa a cena je bas jaka.
 
Ja sam nekad osiguravao pojedine useve. Smučilo mi se kad dođe komisija za procenu štete. Pogađanje kao na pijacu. Maksimalno što se moglo dobiti je suma koju ja treba da platim. Zato to više ne radim. Primer za ovce. Treba platiti osiguranje preko 10% od vrednosti. Smrtnost svakako nije tolika pa onda dokazivanje preko veterinara što dodatno košta. Ispada da je skuplja pita od tepsije.
 
Sta kazete za ovo!!!

[h=1]Haarp kod Barajeva nam kontroliše mozgove![/h]Društvo, 06:00, 10.08.2012.
Autor: Tamara Marić
240 komentara




  • Pošalji e-mail
  • Odštampaj tekst
[h=2]Supertajni elektronski sistem HAARP, nedavno instaliran nedaleko od Beograda, utiče na promenu klime i mentalno stanje svih ljudi[/h] zoom BEOGRAD - Sad su baš preterali.
Specijalni američki sistem antena HAARP (Elektronski akcelerator magnetnih talasa), koji utiče na rad mozga i ljude čini nervoznim i agresivnim, aktiviran je 3. maja u Srbiji nedaleko od Beograda, u selu Beljina kod Barajeva. Njegovo delovanje osetilo se već istog dana, jer je došlo do iznenadnog pada atmosferskog pritiska, a meštani Beljine i okolnih sela požalili su se na jaku glavobolju i otežano disanje.

- Tog dana primetili smo nešto neobično, ali nismo mogli da odredimo o čemu se radi. Samo smo iznad mesta videli neke čudne oblake - rekao je jedan od njih.

Antene HAARP nalaze se na još 150 mesta u svetu, a njegovo glavno postrojenje smešteno je na ogromnoj površini na Aljasci. Naučnici smatraju da HAARP može da bude poguban za omotač Zemlje, posebno za jonosferu, koja nas štiti od zračenja i štetnih uticaja iz svemira. Postoje mišljenja da je upravo HAARP sistem doveo do promene klime i razornog zemljotresa u Japanu.

Međutim, najstrašnije od svega je to što HAARP svojim talasima visoke frekvencije veoma nepovoljno utiče na ponašanje ljudi, direktno delujući na aktivnost mozga.
Šta izaziva HAARP

- oštećuje ljudski mozak
- izaziva nervozu
- agresiju
- stvara ozonske rupe u atmosferi
- izaziva poplave i zemljotrese
- ubrzano zagreva planetu
- menja klimu
 
Pa sto niko nista ne govori o ovome,ko je to dozvolio pored Bg da se izgradi,koliko su para dobili sto su odobrili....
 
Pa to znači da smo mi u savezu sa US ARMI? Od kad smo mi to prijatelji? Verovatno da im se oduzimo za humanitarnu akciju MILOSRDNI ANĐEO. Mnogo smo nisko pali.
 
Ja njima ništa neverujem. Kao ismejava se teorija zavere a oni nam zavlače samo tako. Amerikanci su bez morala. Jedno pričaju drugo rade a šta misle boga pitaj. Najveći cinici su Englezi. Pa kad videh sinoć na olimpijadi kako zajednički rade smučilo mi se.
 
Šta možemo takav smo narod , nemože se iz ove kože . Volimo da vjerujemo da ima tamo antena i da kvari vrijeme , nego da nema antene . možda kad bi nas neko odveo da opipamo....?

---------- Poruka napisana u 14:40 ---------- Prethodna poruka je at 14:39 ----------

 
Pa niste valjda očekivali da vam amerikanci kažu istinu! Latini su stare varalice! (stih iz pesme Zenidba Dušanova)
 
Nazad
Vrh