Vesti i obaveštenja

Када је у питању пољорпивреда, коме дајете предност: Душану Петровићу, Вељи Илићу, Горану Кнежевићу или Иви Ђиновићу?
 
Po meni bi bio najbolji Danilo Golubović.On jedini ima veze sa poljoprivredom.
Мислим да има неке друге везе, а не са пољопривредом.
Да ли се неко сећа Др Мирослава Малешевића? Мислим да би он био најбољи, ако га се нако сети.
 
I da predlozite i najboljeg strucnjaka u oblasti poljoprivrede mora da propadne jer prolazi samo stranacka licnost.Trebaju ljudi koji znaju sve oblasti a najvise da slusaju a ne palamude.I ova vlada bice ista ili cak i gora.Strucnjak kalibra dr Malesevica nek radi svoj posao a ne da prlja ime koje je toliko godina gradio
 
Pozdrav,

Mi smo malo poduzeće iz Zagreba, i planiramo suradnju s firmama iz Srbije koje se bave proizvodnjom skrobnih proizvoda..

Da li netko ima informacije o firmi Almmex iz Panceva?? Možda preporučio drugu firmu?

Ukoliko netko zna može mi pisati na PM.. ili ovdje.

Veoma zahvalna,

Iva
 
Licno nemam nista protiv Knezevica,mada mi se gadi i sami pomen bilo kog politicara.Ali nije mi bas najjasnije kako moze lice koje je pod optuzbom i kao takvo provelo 13 meseci u istraznom pritvoru,da sada bude nosilac tako visoke funkcije kao funkcije ministra.A sta ako se dokaze da je doticni ipak muljao sa gradjevinskim,ili kakvim vec zemljistem,onda cemo imati na celu agrara lopova,kriminalca(mada to kod nas nije nikakva novina).Sve i da je to politicki montiran proces,dok god se isti ne zavrsi i politikant oslobodi optuzbe smesno je postaviti ga za ministra.A ne mogu a da se ne osvrnem i na zvanje optuzenog.Ekonomista je verovatno svuda potreban i dobrodosao,ali dajte nam coveka iz struke koji zna kako se dolazi do hrane.Eksperata,ekonomista,menadzera,savetnika mi je pun izvesni organ,jer od njihovog filozofiranja ja zivim sve teze i teze,a radim sve vise i vise.
 
Kao sto kaze Diklofen politika je nazalost usla u sve sfere naseg zivota zeleli mi to ili ne...A kao sto je reklo par kolega sa foruma daj mo mu sansu da vidimo kakav je..
 
[=draganpan;544992]Da nismo malo usli u politiku????!!![/QUOTE]
A koji to segment zivota nije pod direktnim uticajem maloumne politike?Ne mozes da mrdnes a da se ne oceses o bilo kakav politicki uticaj.Strasno i sramno,ali je tako.Izvinjavam se za :off_topic:,ali je ocigledno paralelna veza politike i bivstvovanja u ovoj zemlji neminovnost.
 
Nazad
Vrh