Vesti i obaveštenja

Evo ja malo pre stigao,doneo nepune 2000l,od sutra obustava prodaje(kod nas)do ponedeljka.

Ako se po jutru dan poznaje tek sad smo ga najebali,Toma jos nije ni seo u fotelju kako treba a akcize dize samo tako.
Kakve veze ima predsednik sa dizanjem akcize?
zar ste potrosili sav dizel za bonove?
 
I ja se pitam kakve veze ima buduci predsednik drzave sa Loz uljem,o tim stvarima se on ne pita ama bas nista,a i jos nije predsednik zvanicno.Stara vlada odlucuje o tome koja jase u sedlu sve dok se ne formira nova vlada.

---------- Poruka napisana u 19:04 ---------- Prethodna poruka je at 19:00 ----------

Ovi nisu normalni,samo promenuli naziv banke i udri ponovo sa poslom.Zakon nam je do ja...a
 
Jedan moj komsija ima oko sest tona i ne zna sta ce sa njim nece ga niko vise kaze da zovem televiziju da snima i da ga bacim u Ibar! Prosle god bila dobra cena ove god je prezasiceno ne znaju sta ce ljudi sa tolikim krompirom.
 
[h=1]PSS Sremska Mitrovica organizuje Dan polja strnih žita i obilazak ogleda iz zaštite bilja[/h]

PSS SREMSKA MITROVICA organizuje DAN POLJA STRNIH ŽITA i obilazak ogleda iz zaštite bilja koji će se održati u utorak 19. juna 2012. godine sa sledećim programom:
  • 10,00- 10,30 Okupljanje učesnika u Lovačkom domu u Laćarku
  • 10,30 - 11,00 Otvaranje Dana polja i pozdravna reč domaćina i gostiju
  • 11,00- 13,00 Obilazak oglednih polja
  • 13,30 -- Zajedničko druženje u Lovačkom domu Laćarak

 
Vesti od juče .Evo kako je kod mene u selu POŠTENO kupljena zadruga a bez posla ostalo 100 ljudi.Samo je trebalo 4 godine da neko shvati.




11l3ou9.jpg
 
Nazad
Vrh