Vesti i obaveštenja

Бојчетићу какав герилски рат,мани се **greška,ценим те као једног од најреалнијих чланова форума..ПА шта мислиш и да на узму арапи да ћеш ти или неко као ти добити ту земљу...Дајте молим вас дођите себи и схватите да 20 година већ у капитализму живите...Опет ће то себу прихватити неки нови паор и други,домаћи арапи...Нису нама проблем ти јадни Арапи него ми сами себи,јер као што је познато У СВАКОМ СЕЛУ У СРБИЈИ неко отима земљу другима..ПОзнајем члана овог форума,тј он мене не познаје који иде од куће до куће и отима људима арендију дајући више новца...Нама треба реда.....И чврста рука,а и чисто сумњам да неки возач који нема за леба и 3 клинца кући не чека тог арапа као озебло сунце поред ових домаћих лопужа.

Милане Њуз.нет је страница које се бави измишљеним и смешним материјалом..као вукајлија.
 
Eto vidiš putine, i ja tebe cenim ali se iznenadim kad vidim kakav zaključak doneseš. Znači ti ispravno konstatuješ situaciju ali onda zaključuješ da smo mi problem, znači ljudi su problem a sistem nije problem. Problem je u kapitalizmu i dok se ne promeni društveni sistem neće se ništa rešiti. Ni ovo što bojčetić kaže za gerilski rat, ni to ne vredi. Ne postoje načini da se stvori neki bolji kapitalizam, organizovani, sa humanim likom... U monopolističkom kapitalizmu vredi samo jedno pravilo da velika riba jede malu ribu. I pravilo sveopšte destrukcije...
 
@putin
Ok i da uzme neki nas mocnik, uzece na 2-5 godina po daleko boljoj ceni. Ovo je 100e/ha na DVADESET godina! Ako uzmes grafik gde vidis odnos zlata i evra, moze se pretpostaviti da realano 100e za 20 godina nece vredeti ni blizu koliko sada! Drzava gubi jako mnogo i sve sto radi je na stetu naroda.

@Milan
Kapitalizam kakav se razvija kod nas je daleko blizi feudalizmu.
 
Милане нисам стриктно навео нити се држим тога да су само људи проблем,наравно да је капитализам главни проблем и наша мука да се прилагодимо том систему,али и људи овде су доста велики проблем,јер свако сваког вара и то нажалост у овим временима долази до изражаја а поштење и нормални принципи се баце на маргину...
Ко није прочитао тему Протести на овом форуму или није присуствовао њима нека то уради и видеће само овде шта има и какве муљаже се раде и колико је људи продано од истих колега паора на протестима и сл....Арапима НЕ ТРЕБА ДАТИ ЗЕМЉУ НЕГО НАШИМ СЕЉАЦИМА АЛИ КАКО ЈЕ РЕД..овако да и не дају арапима опет ће бити манипулације...

Бојчетићу апсулутно си у праву и моја грешка нисам нагласио да су услови екстремно неповољни и да као једно од блага земље Србије(друго немамо) ако се већ даје треба да се да по много бољим условима за нас а лошијим по њих,
 
Бојчетићу какав герилски рат,мани се **greška,ценим те као једног од најреалнијих чланова форума..ПА шта мислиш и да на узму арапи да ћеш ти или неко као ти добити ту земљу...Дајте молим вас дођите себи и схватите да 20 година већ у капитализму живите...Опет ће то себу прихватити неки нови паор и други,домаћи арапи...Нису нама проблем ти јадни Арапи него ми сами себи,јер као што је познато У СВАКОМ СЕЛУ У СРБИЈИ неко отима земљу другима..ПОзнајем члана овог форума,тј он мене не познаје који иде од куће до куће и отима људима арендију дајући више новца...Нама треба реда.....И чврста рука,а и чисто сумњам да неки возач који нема за леба и 3 клинца кући не чека тог арапа као озебло сунце поред ових домаћих лопужа.

Милане Њуз.нет је страница које се бави измишљеним и смешним материјалом..као вукајлија.

anonimuse pa ti si se zaljubio(la) !
Mora biti jer ne mogu drugacije da objasnim da me se u svakom postu setis.
Evo bas sam sad obisao jednu ulicu i zavrsio sa ponudama. Ciljao sam bas da uzmem zemlju od sto jadnijih poljoprivrednika koji imaju iskljucivo malu decu, gladnu, slabo obucenu, neuhranjenu. Oteti od njih mi je zivotni cilj jer to uspeh, sta cu kad mi treba. Sta ce njima kad oni ni nisu naucili niti znaju za bolje.
A i od arapa cu da "otmem" zemlju da je ne odnesu za "arapsku".
A da, verovatno ti mislis da ces biti ta cvrsta ruka u tudjoj zemlji da branis sirotu decu jadnih vozaca :sta:
 
Хах види Паора,па како се ти пронађе,кад те нигде нисам споменуо:sta::sta:И онда је са заљубио?или сам потрефио жицу:osmeh:
НИси ти тема,нем да се уображаваш,та земља треба и остаће српском сељаку да је обрађује и за то се треба борити па макар то би ти,ил неко трећи.
 
Не знам где се закопчаваш,веруј ми пошто тебе нисам закопчавао,али колико је мени познат Српски језик и шта сам писао,нисам никога именовао нити указао на некога..А то што си се ти јавио,опет није моја кривица него твоја,сам себе покопаваш...Све најбоље да не кваримо тему препуцавањем,добре сам воље вечерас па ћу те поштедети.::prica::::traktor::
 
Mislim da je tu problem naša vakcinacija protiv s.kuge, a ne to što se ona pojavljuje. A to za 2015. godinu nisam čuo nigde.

Jeste zabranjen izvoz zbog vakcinacije, ali se obavezno vakcinise zbog pojave svinjske kuge u 2013 god. U novosadskom listu "Dnevnik" sam procitao da zabrana izvoza svinjskog mesa u zemlje EU traje do 2015 ali nisam zapamtio do kojega meseca tacno.

http://www.kurir-info.rs/epidemija-svinjska-kuga-siri-se-srbijom-clanak-813171
 
Nazad
Vrh