Vesti i obaveštenja

Kako su ovo zamrsili nezna se sta je tu kredit sta je investicija sta je tacno prodato sta nije koliko tacno hektara na kojim tacno lokacijama to sam bog sveti zna cc. Juce su bili u Obrenovcu neka delegacija arapa i danas su isli u agenciju za privatizaciju da zavrse neke papire znaci kraj dosli do svrsenog cina Srbija vise nije vlasnik 3500 ha koji su prodati na vecito za koje sam definitivno siguran ,a za druge cifre nezna niko pouzdane informacije.
 
Ma nek se nose svi lepo u 3 pm. Nek prodaju sve i nas pa da crknemo ko stoka kad drugacije ni ne zasluzujemo. Prvo, Tito, pa Sloba, pa Zuti , pa Plavi i svi redom nas tretiraju kao stoku, jer valjda smo tako i zasluzili.
 
Причају ови из пкб-а да арапе не интересује стока. :haha:
Тако да можемо само да бежимо.
 
Ha ako nas tako tretiraju a verovatno i jesmo stoka. Lik je doneo neku helikoptercinu u avionu nesto tipa u pm ko Obama sto se vozi sa onim onaj na tockovima i sklopio na aerodromu i ima da se svrcka po malecnom rancu Srbijici. Zato i kad je sleteo prosli put seik iso direktno helikopterom na Kopaonik i tamo pokupovao kojesta pa produzio dalje.
 
Ma nek se nose svi lepo u 3 pm. Nek prodaju sve i nas pa da crknemo ko stoka kad drugacije ni ne zasluzujemo. Prvo, Tito, pa Sloba, pa Zuti , pa Plavi i svi redom nas tretiraju kao stoku, jer valjda smo tako i zasluzili.
možda oni po onoj narodnoj " sa kim si takav si " a misle da smo mi stalno sa stokom al su se prešli jer su stočni fond razbucali ko svinja masan džak :haha:
 
upravo na taj!! danas sam zvao(iako mi je prosle nedelje jedna g-dja sa lepim glasom rekla da ce biti sve u ponedeljak-tj danas poznato) ,jedan g-din me je odjebao i rekao da zovem sl pon jer tek danas pocinju da obradjuju zahteve za mehanizaciju i jos rekao da ne budemo nestrpljivi ( valjda sam ja danas bio ...ko zna koji po redu koji je pitao za isto) jer su oni "zatrpani sa zahtevima".....na moju konstataciju da meni masina treba za 10-ak dana za pripremu zemljista,g-din je rekao,citiram " bicete obavesteni" i ljubazno spustio slusalicu!!!
ja sam danas potpisao ugovor za plastenike,a mehanizacija se josh sortira, jer ima mnogo zhteva. primarniji su im sistemi za zalivanje(zbog sushe) i plastenici... tako dele i sretstva.tako bar oni kazhu
 
Причају ови из пкб-а да арапе не интересује стока. :haha:
Тако да можемо само да бежимо.
Šta će njima stoka? Arapi žele Srbiju kao svoju koloniju zbog poljoprivrednog zemljista kao obnovljivog resursa. Arapi su svesni da njihove zalihe nafte su ograničene i da moraju da preduzmu nešto da bih opstali. Glupo je verovati u izjave kako su nam arapi prijateljski narod koji želi da unapredi Srpsku poljoprivredu. Srbija teži ka kapitalizmu. Arapi kada pokupuju zemlju po Srbiji to je njihov i samo njihov kapital.
 
Šta će njima stoka? Arapi žele Srbiju kao svoju koloniju zbog poljoprivrednog zemljista kao obnovljivog resursa. Arapi su svesni da njihove zalihe nafte su ograničene i da moraju da preduzmu nešto da bih opstali. Glupo je verovati u izjave kako su nam arapi prijateljski narod koji želi da unapredi Srpsku poljoprivredu. Srbija teži ka kapitalizmu. Arapi kada pokupuju zemlju po Srbiji to je njihov i samo njihov kapital.
Колега, то сам ја само направио алузију на претходни коментар који је рекао да смо ми стока. На шта је мој закључак био можемо да се пакујемо, пошто знамо да арапе не интересује стока.
Слажем се са реченим са ваше стране, а могу и да додам да је њихова стратегија одавно позната и да су они познати купци разне светске активе, од земљишта и шума, преко хотела, акција и сл.
 
Nazad
Vrh