Veštačko đubrivo

Odg: Veštak

i ovde je..skoro pa 32..
 
Odg: Veštak

Moze li neko malo da objasni kada se baca UREA a kada AN ili NPK 15.15.15.
treba da uzmem vecu kolicinu pa ne znam sta mi treba.
treba mi za prehranu psenice, i ostalo za kuruz i suncokret na prolece. :cool:
 
Odg: Veštak

ajd mi recite kakva su vam iskustva sa ruskim anom u smislu kvaliteta kakva su pakovanja,granulacija, budel vlaznog, zgrudvanog u vreci, interesuje me po sto sam u plani da uvezem jedan sleper ana
 
Odg: Veštak

ruski je dobar, dobro spakovan u dve vrece, ima dobre granule ne raspadaju se i nema prasine i nije zgrudvan.
ukrainski nije bas neki
 
Odg: Veštak

i jos ce mu cjena ic gore.
to je cjena u srbiki a mene bi izasla sa carinom i PDVom , transportom ,i papirologijom 320e/t
 
Odg: Veštak

Ruski vestak je bolji od domaceg! Mi ga koristimo vec vise godina! A kako ima u pletenoj vreci i pvc vrecu dobro podnosi skladistenje!
 
Odg: Veštak

Kutinski vestak je ubedljivo najbolji.
I granulacija i kvalitet,sve. Prosle godine sam imao fertilov,sama prasina. Iza traktora oblak. :kisa:
 
Odg: Veštak

paorpaor je napisao(la):
Kutinski vestak je ubedljivo najbolji.
I granulacija i kvalitet,sve. Prosle godine sam imao fertilov,sama prasina. Iza traktora oblak. :kisa:

Potpisujem, ista iskustav imam, i koristim samo Kutinu NPK i Ureu, a Ruski AN.
 
Odg: Veštak

a kad cemo ga razbacati?
prognoza ne obecava. kod mene u narednih 6 dana jos 18l kise.ne znam kol-ko je palo u ova dva dana ali ispod 50 nije.
a dugorocna (do duse nepouzdana) na tih 18 dodaje jos 35. blato ce biti nevidjeno a mrazeva slabo..
 
Odg: Veštak

Najavili su mraz za vikend! Pa ako bude nesto ozbiljnije Ja sam ciklon vec okacio na Zetora! Na gotovs!
 
Odg: Veštak

po ovom blatu necu ni dospeti do njive...
a mraz -2 do -3.
slabo je to... do 9 ce da predje u +
 
Nazad
Vrh